Üç Kuruş Çukur Oyuncuları Üç Kuruş'ta hangi Çukur oyuncuları oynuyor? Çukur dizisi oyuncuları Üç Kuruş'ta hangi karakterlere hayat veriyor?

Üç Kuruş Çukur Oyuncuları Üç Kuruş'ta hangi Çukur oyuncuları oynuyor? Çukur dizisi oyuncuları Üç Kuruş'ta hangi karakterlere hayat veriyor? Çıngıraklı adlı roman mahallesinin koruyucusu olan Kartal aynı zamanda Mafya lideridir. Organize Büro'nun işini bilen komiseri Efe ile aralarındaki kovalamaca bir cinayet davası ile bambaşka bir yola sürüklenir. Katili yakalamak için girdikleri bu yolda katil hiç de tahmin edemeyecekleri bir isim çıkar. Ay yapım imzalı yeni dizisinin oyuncu kadrosunda sevilen isimler yer alıyor. Üç Kuruş dizisinde yer alan Çukur oyuncuları da dikkat çekti.

Dizide birçok Üç Kuruş dizisi oyuncusu yer alıyor. Peki Üç Kuruş dizisi hangi Çukur oyuncuları oynuyor?  Yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı senaryosunu ise Damla Serim, Eset Akçilad ve Murat Uyurkulak'ın yazdığı dizinin oyuncu kadrosunda birçok Çukur oyuncusu yer alıyor. 

üç kuruş2

Çukur'un Kemal'i Üç Kuruş dizisinin Şesu'su olarak karşımıza çıkıyor. Uğur Yıldıran'ın hayat verdiği karakter Üç Kuruş dizisinde oldukça eğlenceli bir roman karakteri. Kartal'ın yakınlarından ayrılmayan Şesu karakteri dikkat çekiyor. 

Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti

Çukur'un Meke'si Aytaç Uşun Üç Kuruş dizisinde de yer alıyor. Dizide komiser Efe'nin yanındaki polise hayat veren Batu karakterini canlandıran Aytaç Uşun başarılı oyunculuğu ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

Çukur dizisinde sevilen karakterlerden biri olan Vartolu'nun has adamı Medet karakterine hayat veren Mustafa Kırantepe ise Üç Kuruş'da Kartal'ın has adamı olan Ruşen'e hayat veriyor. 42 yaşındaki ünlü oyuncu Üç Kuruş isimli dizi ile yeniden ekranlara geldi. 

Çukur'un Cennet'i Aylin Güngör ise Üç Kuruş dizisinde Roman mahallesinden çıkma bir adli tıp doktoruna hayat veriyor. Dizide Neşe'yi canlandıran Aylin Güngör başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekiyor. 29 yaşındaki başarılı oyuncu Aylin Göngör Üç Kuruş dizisinde doktor Neşe'yi canlandırıyor.

Çukur dizisinin İdris Baba'sı Ercan Kesal ise Üç Kuruş'un ilk bölümüne konuk oyuncu olarak katıldı. Ercan Kesal dizide Halit Komiser karakterini canlandırdı. Komiser Efe'nin akıl hocası ve manevi babası olan Ercan Kesal Çukur dizisinde İdris Koçovalı karakteri ile dikkat çekmişti. Başarılı oyuncu Ercan Kesal Üç Kuruş dizisinden ilk bölümden sonra ayrıldı.