Üç Kuruş Cansel kimdir Ferhan Canselimi Öldürecek. Cansel ferhanın Annesinin öldürüldüğü zamanda susmaları için para alan şahıslardan birisidir. Cansel o zamanki dansözlerden birisidir.

Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı? Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı?

Üç Kuruş Cansel kimdir Ferhan Canselimi Öldürecek. Üç Kuruş Cansel kimdir Ferhan Canselimi Öldürecek. Cansel ferhanın Annesinin öldürüldüğü zamanda susmaları için para alan şahıslardan birisidir. Cansel o zamanki dansözlerden birisidir.Kartal ve Ferhan Şensoy'un yılllar önce annesi ve babsı öldürülmüştü. Bu olay o zamanki bazı kişiler tarafından saklanmıştı. Ancak ferhan çocukluğundan beri annesinin hayali karşısına gelerek sürekli olarak o kişilerden intikam alma peşine düşmüş ve linde bulunan listeden soradan birilerini öldürmek için planlarını yapıyordu. Listesindeki kişilerden brisi Olan Cansel olayın olduğu gece Kartalı alarak öldürülen odadan kaçırmıştı. Aynı zamanda da o zamanki olayın saklanması ve gerçeği kimseye söylememesi için para alan kişilerden birisiydi. Yani ferhan Şensoyun listesinde olan kişilerden birisiydi. bu bölümde Ferhan hedef şaşırtarak Ökkeş ismini vermişti. Ancak Kartalın babası Oktay tarafından Cansel ismi görülmüştü. Oğlu olan Kartalın da sıkıştırmasıyla son ismi Komser Efe ve Kartala söyleyerek Canselin öldürülmesini şimdilik önledi. ancak ilerleyen bölümlerde ferhan Canseli Öldürecek gibi duruyor.

Üç Kuruş Kartalın Babası Oktay Kimdir Üç Kuruş Ferhan Oktayı Öldürecek Mi Ferhan hatalar yapmaya başladı. Kartala mümkün olduğunca yalınlaştı ancak bu Ferhanında sonunun gelmesi demek. Kartal ve efe komser Ferhanı Bulacak mı Ferhan Kartalın babası Oktayı Öldürecek mi

Üç Kuruş dizisi yavaş yavaş oturmaya başlıyor. Dizinin bu bölümünde Efe komser ve Kartal Ferhan Şensoyun yaşadığını öğrenerek peşine düşmeye başlar. Kartalın babası Oktay Ferhanın yaşadığını biliyor ancak söylemiyordu. Ancak Kartal babasının Ferhan Şensoy'un yaşadığını bildiğini öğrendi. Kendisine Sorduğunda Oktay bişey bilmediğini söylesede sakladığı bişeyler de var. Oktay neden Ferhan Şensoyun yaşadığını Kartal'dan saklıyor. Aklımıza ilk olarak Oktay Ferhan'ın cinayetleri işleidğini bildiği geliyor ama Ferhan ile Kartal arasında da başka bir bağ olsa gerek ki Oktay bu durumu saklıyor.

Dizinin bugünkü fragmanında küçük bir ayrıntı dikkatimizi çekti. Ferhan Şensoy Kartal'ın babası Oktay'ı öldürmek üzere geliyor ve Bıçak görünüyor. Oktay Ferhan Şensoy'a Hadi öldür beni diye serzenişte bulunuyordu. Bakalım bu bölümde Ferhan Oktayı öldürecek mi hep birlikte göreceğiz.