Üç Kuruş Bahar Sevgilisi Var Mı Nesrin Cavadzade Aslen Nereli? Nesrin Cavadzade kimdir, kaç yaşında? Nesrin Cavadzade sevgilisi var mı, aslen nereli? Hangi dizilerde oynadı detaylar kamumanset.com'da...

Üç Kuruş Bahar Sevgilisi Var Mı Nesrin Cavadzade Aslen Nereli? Nesrin Cavadzade kimdir, kaç yaşında? Nesrin Cavadzade sevgilisi var mı, aslen nereli? Hangi dizilerde oynadı detaylar kamumanset.com'da... Nesrin Cavadzade sevgilisi izleyiciler tarafından merak ediliyor. Üç Kuruş Bahar Kaç Yaşında Nesrin Cavadzade Hangi Dizilerde Oynadı? Nesrin Cavadazde nereli, sevgilisi kim? Nesrin Cavadzade kaç kilo, boyu kaç?  Yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı senaryosunu ise Damla Serim, Eset Akçilad ve Murat Uyurkulak'ın yazdığı dizisi ekranlara geliyor. Dram, aksiyon ve polisiye türündeki dizi oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çekti. Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Diren Polatoğulları'nın yer aldığı Üç Kuruş dizisi oyuncu kadrosu ile fazlaca dikkat çekti. Üç Kuruş dizisi oyuncularından Nesrin Cavadzade kimdir, kaç yaşında?

nes2

Çıngıraklı adlı roman mahallesinin koruyucusu olan Kartal aynı zamanda Mafya lideridir. Organize Büro'nun işini bilen komiseri Efe ile aralarındaki kovalamaca bir cinayet davası ile bambaşka bir yola sürüklenir. Katili yakalamak için girdikleri bu yolda katil hiç de tahmin edemeyecekleri bir isim çıkar. Ay yapım imzalı yeni dizisinin oyuncu kadrosunda sevilen isimler yer alıyor. Peki kadroda sevilen oyunculardan Bahar'ı canlandıran Nesrin Cavadzade kimdir, nereli? Nesrin Cavadzade evli mi, çocuğu var mı? Nesrin Cavadzade hangi dizilerde yer aldı? İşte Üç Kuruş dizisinin Bahar'ı Nesrin Cavadzade..

NESRİN CAVADZADE KİMDİR?

30 Temmuz 1982 tarihinde Azerbeycan Bakü'de dünyaya geldi. 11 yaşında Türkiye'ye geldi. Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümünden mezun olmuştur. 2 yıl boyunca Tekand Studio Oyuncularında oyunculuk eğitimi alan başarılı oyuncu Türkçe ile beraber İngilizce, Fransızca, Rusça, İspanyolca bilmektedir ve Arapça, Japonca öğrenmektedir.

Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti

İlk kez Yersiz Yurtsuz adlı dizide yer aldı. Ardından Dilber'in Sekiz Günü, Gitmek: Benim Marlon ve Brandom, Acı, Güzel Günler Göreceğiz, Samanyolu, Yangın Var, Al Yazmalım, Ağır Roman Yeni Dünya, Derin Nefes Al, Küçük Ağa, Görüş Günü Kadınları, Annemin Şarkısı, Kuzu, Kış Güneşi, Son Mektup gibi film ve dizilerde yer aldı. Bizim Hikaye'de Tülay'ı canlandırdı. Yasak Elma'da Şahika karakterine hayat veren Nesrin Cavadzade Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminde yer aldı. Bir Başkadır dizisinde Melisa'ya hayat verdi. Son olarak Üç Kuruş dizisinde Bahar karakterine hayat vermektedir. Nesrin Cavadzade başarılı oyunculuğu ile dikkat çekmektedir. 39 yaşındaki Cavadzade 169 cm'dir. 47 kilodur. Gökhan Alkan'ın sevgilisidir.