Üç Kuruş 2. Bölüm Fragmanı Üç Kuruş Yeni Bölüm Üç Kuruş dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç'un oynadığı Üç Kuruş dizisi yeni bölüm fragmanı

Üç Kuruş 2. Bölüm Fragmanı Üç Kuruş Yeni Bölüm Üç Kuruş dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç'un oynadığı Üç Kuruş dizisi yeni bölüm fragmanı.. Show Tv ekranlarının sevilen yeni dizisi Üç Kuruş ekranlara bomba gibi bir giriş yaptı. Üç Kuruş dizisi yeni bölümü ise merakla bekleniyor. Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Diren Polatoğulları'nın yer aldığı Üç Kuruş dizisi oyuncu kadrosu ile fazlaca dikkat çekti. Senaryosu ile ekranlarda bomba etkisi yaratan Üç Kuruş ikinci bölümde neler olacak? Kartal ve Komiser Efe'nın savaşının damga vurduğu ilk bölüm izleyicilerin nefesini kesti.

Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı

üü

Yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı senaryosunu ise Damla Serim, Eset Akçilad ve Murat Uyurkulak'ın yazdığı dizisi ekranlara geliyor. Dram, aksiyon ve polisiye türündeki dizi oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çekti. Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Diren Polatoğulları'nın yer aldığı Üç Kuruş dizisi oyuncu kadrosu ile fazlaca dikkat çekti. Üç Kuruş dizisi Show Tv'nin yeni reyting rekortmeni dizilerinden olacağa benziyor. Peki Üç Kuruş dizisi yeni bölüm ne zaman? Üç Kuruş dizisi 2. bölüm fragmanı..

Çukur'un final bölümünde "İçerde'den çıktık Çukur'a düştük. Şimdi sırada Üç Kuruş" şeklinde tanıtımı yapılan Üç Kuruş Show Tv ekranlarında başladı. Yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı senaryosunu ise Damla Serim, Eset Akçilad ve Murat Uyurkulak'ın yazdığı dizisi ekranlara geliyor. Oyunc u kadrosunda Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Zafer Algöz, Civan Canova, Nursel Köse, Tuğçe Yolcu, Aytaç Uşun, Mustafa Kırantepe, Cenk Kangöz, Umutcan Ütebay, Melisa Yıldımer, Asene Girişken, Aylin Engör gibi isimlerin yer aldığı Üç Kuruş dizisi yeni bölümü ile bomba etkisi yarattı. Çıngıraklı adlı roman mahallesinin koruyucusu olan Kartal aynı zamanda Mafya lideridir. Organize Büro'nun işini bilen komiseri Efe ile aralarındaki kovalamaca bir cinayet davası ile bambaşka bir yola sürüklenir. Katili yakalamak için girdikleri bu yolda katil hiç de tahmin edemeyecekleri bir isim çıkar. Ay yapım imzalı yeni dizisinin oyuncu kadrosunda sevilen isimler yer alıyor. Oyuncu kadrosunda sevilen isimlerin yer aldığı Üç Kuruş yeni bölümü fragmanı henüz yayınlanmadı. Her Pazartesi Show Tv ekranlarında olacak dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığında haberimizdeki yeri alacak.