Üç Kuruş Şesu Kim Uğur Yıldıran Nereli Kaç Yaşında? Üç Kuruş dizisi Şesu karakterini kim canlandırıyor?

Gözden kaçırmayın

Midnight review Ne Anlatıyor Midnight review Konusu Ne İncelemesi. Midnight review ne anlatıyor? Midnight review Ne Anlatıyor Midnight review Konusu Ne İncelemesi. Midnight review ne anlatıyor?

Üç Kuruş Şesu Kim Uğur Yıldıran Nereli Kaç Yaşında? Üç Kuruş dizisi Şesu karakterini kim canlandırıyor? Show TV'nin sevilen dizilerinden Üç Kuruş dizisinde Şesu karakterine hayat veren Uğur Yıldıran kimdir, kaç yaşında? Yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı senaryosunu ise Damla Serim, Eset Akçilad ve Murat Uyurkulak'ın yazdığı dizisi ekranlara geliyor. Dram, aksiyon ve polisiye türündeki dizi oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çekti. Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Diren Polatoğulları'nın yer aldığı Üç Kuruş dizisi oyuncu kadrosu ile fazlaca dikkat çekti. Üç Kuruş dizisi başrol oyuncularından Uğur Yıldıran kimdir, kaç yaşında? Uğur Yıldıran nereli, hayatı hakkında merak edilenler..

uğur2

Çıngıraklı adlı roman mahallesinin koruyucusu olan Kartal aynı zamanda Mafya lideridir. Organize Büro'nun işini bilen komiseri Efe ile aralarındaki kovalamaca bir cinayet davası ile bambaşka bir yola sürüklenir. Katili yakalamak için girdikleri bu yolda katil hiç de tahmin edemeyecekleri bir isim çıkar. Ay yapım imzalı yeni dizisinin oyuncu kadrosunda sevilen isimler yer alıyor. Peki kadroda sevilen oyunculardan Uğur Yıldıran kimdir, nereli? Uğur Yıldıran evli mi, çocuğu var mı? Uğur Yıldıran hangi dizilerde yer aldı? İşte Üç Kuruş dizisinin Şesu'su Uğur Yıldıran kimdir?

uğur3

UĞUR YILDIRAN KİMDİR?

26 Temmuz 1981'de İstabul'da dünyaya gelmiştir. Gazi Üniversitesi Spor Akademisi Jimnastik Bölümü’nde tamamlayan başarılı oyuncu Uğur Yıldıran dans ile de ilgilenmiştir. 2009 yılında Hadise'nin Eurovision yarışmasında söylediği Düm Tek Tek adlı şarkıda sahnede Hadise’ye dansçı olarak eşlik etmiştir. Filinta dizisinde Gabris'e hayat vermektedir.

2016 yılında İçerde isimli dizide Selim'e hayat vermiştir. Aynı zamanda aksiyon yönetmeni olarak yer almıştır. Show Tv ekranlarında yayınlanan başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil ve Necip Memilli'nin yer aldığı Çukur dizisinde Kemal Yaman'ı canlandırdı. Üç Kuruş dizisinde Şesu'ya hayat vermektedir. 40 yaşındaki ünlü oyuncu 175 cm'dir. 69 kilo olan oyuncu Uğur Yıldıran yengeç burcudur. Son zamanlarda başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmiştir.