Sevilen yeni sezon dizilerinden biri olan Evlilik Hakkında Her Şey beğenilerek izlenmeye devam ediyor. FOX TV ekranlarının vazgeçilmezi haline gelen sevilen dizide bu hafta yeni hikayeler yayınlanmaya devam ediyor.

Sevilen yeni sezon dizilerinden biri olan Evlilik Hakkında Her Şey beğenilerek izlenmeye devam ediyor. FOX TV ekranlarının vazgeçilmezi haline gelen sevilen dizide bu hafta yeni hikayeler yayınlanmaya devam ediyor. Evlilik Hakkında Her Şey dizisi gelişmeleri sizlerle..

Bu akşam Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Güneş karakteri çocukluk aşkı ile söz törenleri gerçekleşecek. Yeni bölümlerde Güneş' i çok mutlu olarak izleyeceğiz derken ablası Sanem' in nişan gününde yaptıkları gerçekten iki tarafı da şoka uğratır ve Güneş ile sevgilisi nişan gecesinde ayrılır. Sanem, Güneş' in evlenmek istemediğini dile getirir ve dün gece başka biri öpüştüğünü anlatır. Bunu duyan sevgilisi ve ailesi hemen evi terkederler. Yeni bölümlerde Güneş ile sevgilisi barışacak mı izleyerek göreceğiz. 

Evlilik Hakkında Her Şey dizisindeki karakterler ve müthiş kadrosundan kardeşlerinden farklı bir hayat süren Güneş karakterini canlandıran Tülin Ece' yi inceleyelim.

Evlilik Hakkında Her Şey Güneş, Tülin Ece Kimdir?

2014 yılında yayınlanan Yılanların Öcü isimli dizi ile yaşayan Tülin Yazkan, daha sonra Yazın Öyküsü, Bodrum Masalı ve Kırlangıç Fırtınası, Ufak Tefek Cinayetler gibi yapımlarda oynamıştır ve Ufak Tefek Cinayetler dizisi ile isminden oldukça söz ettirmiştir. Başarılı oyuncu Tülin Ece şimdilerde ise FOX TV' nin başarılı yeni sezon disizi Evlilik Hakkında Her Şey' de Çolpan' ın 3 kızından küçük kızı Güneş' i canlandırmaktadır. 

Tülin Ece Yazkan' ın en son dizisi Star TV ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı dizisinde olmuştur. Başarılı oyuncu Tülin Ece Yazkan;1.62 metre boyunda, 45 kilo ve Balık burcudur.

Yağmur Tanrısevsin'den Hande Erçel Açıklaması Yağmur Tanrısevsin'den Hande Erçel Açıklaması


TÜLİN ECE YAZKAN'IN ROL ALDIĞI Projeler
2019 – Sefirin Kızı - Menekşe - Televizyon Dizisi
2017- 2018 – Ufak Tefek Cinayetler - Merve'nin gençliği - Televizyon Dizisi
2017 – Kırlangıç Fırtınası - İnci - Televizyon Dizisi
2016 – Bodrum Masalı - İpek - Televizyon Dizisi
2015 – Yaz'ın Öyküsü - Öznur - Televizyon Dizisi
2014 – Yılanların Öcü - Televizyon Dizisi

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi her hafta Salı günleri saat 20.00' de FOX TV ekranlarında yer alacak, sakın kaçırmayınız.