TTNET fatura ödeme ve sorgulama hizmetinden tüm aboneler yararlanıyor. TTNET kota sorgulama ve aşım ücreti hakkında detaylı bilgiler Kamumanset.com'da.

TTNET fatura ödeme ve sorgulama hizmetinden tüm aboneler yararlanıyor. TTNET kota sorgulama ve aşım ücreti hakkında detaylı bilgiler Kamumanset.com'da.

Alt yapısını güçlendiren Türk Telekom hakkında yeni haberler gelmeye devam ediyor. TTNET fatura ödeme işlemleri için de artık sokağa çıkarak bir Türk Telekom bayisine gitmenize gerek yok, TTNET fatura sorgulama ile artık kullanıcılar internet üzerinden ödeme, sorgulama ve döküm yapma olanağı sahip. Kredi kartı ile menülerden seçerek işlem yapabilir, önceki aylara ait olan dökümlerinizi de görebilirsiniz. Üstelik artık 3D güvenlik sistemleri olduğu için ödemeler oldukça güvenli yapılıyor. Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklama ile Avea ve TTNET'i de bünyesine kattığını açıklayan Türk Telekom firması artık tek bir isim altında buluşuyor. Yakında müşterilerine haftada iki gün bedava interne sunacaklarını da duyuran Türk Telekom'un bu hizmeti ile ilgili Bireysel Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk şu bilgileri verdi: “Birbirinden farklı ihtiyaçları ve beklentileri olan her bir müşterimizin iletişim ve eğlence ihtiyacına en güçlü ve en doğru şekilde cevap vermek üzere çalışıyoruz. 1 Nisan’da 4.5G’nin kullanıma sunulmasından sonra hız deneyiminin artmasıyla birlikte müşterilerimizin data kullanımının daha büyük bir ivmeyle artacağını öngörüyoruz. Müşterilerimizin bu ihtiyacını dikkate alarak hayata geçirdiğimiz kampanyamızla Türkiye’de bir ilke imza atarak yılsonuna kadar haftada iki gün cepten interneti ücretsiz olarak sunuyoruz." dedi. Yeniliklerle daha geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmek isteyen Türk Telekom'un TTNET kota sorgulama hakkında merak edilen detayları Kamumanset.com'da.

ttnet-adsl-sabit-internet-hizmet-no-sorgulama

TTNET FATURA ÖDEME ONLİNE İŞLEM İLE ÇOK KOLAY
TTNET fatura ödeme hizmeti ile sadece internet kullanımında değil kullandıkları internetin detaylı bilgileri hakkında da kullanıcılara çeşitli imkanlar sağlıyor. Bunların en çok merak edilenleri arasında kota işlemleri ve fatura borç sorgulama bilgileri yer alıyor. Tek bir sayfa üzerinden artık geçmiş borçlarınızı, önceki ödemelerinizi, ödenmeyen faturalarınızı, tarihlerini ve anlık borçlarınızı öğrenebilmeniz mümkün oluyor. TTNET'in istenilen bilgiyi direkt sunuyor olması vatandaşlara hem kolaylık sağlıyor hem de net sonuçlara ulaştırıyor. Dilerseniz adres bilgilerinizi ve tarifenizi de değiştirebilirsiniz. Lider firmalardan biri olan Türk Telekom üyelik bilgileri girildiğinde tüm bilgileri sunuyor. TTNET sayfasına girdiğinizde sizden tutar ve hizmet sağlayıcısı, isim soy isim, telefon numarası gibi bilgilerinizi girdiğiniz takdir de istediklerinize ulaşabiliyorsunuz. TTNET fatura ödeme için ayrı bir üyelik almanız gerekmediği gibi fatura ödemek için de şubelere gitmenize gerek kalmıyor.

TTNET FATURA SORGULAMA VE  BORÇ ÖDEME 

Herkesin bütün işlerini hızla yapmak istediği teknoloji çağında TTNET borç ödeme işlemlerinde de kolaylık sağlıyor. Online hizmetlerden faydalanmak için ilk olarak Türk Telekom sayfasına tıklamak gerekiyor. Gelecek olan ekranda online hizmet merkezine daha sonra da bireysel işlem yapacaksanız bireysel, kurumsal işlem yapacaksanız kurumsal butonuna tıklamanız gerekiyor. Üye olmadan işlem yapabilmek için yine ekrana gelen borç sorgulama ve ödeme bağlantısına tıklamalısınız. Güvenlik kodu ve kullanıcı numarası da girildiğinde sorgulama işlemi tamamlanmış oluyor ve merak ettiğiniz detaylar karşınıza geliyor. Hem güncel hem de güvenli olan bu hizmetin dışında başka işlemler yapmanız da mümkün örneğin; e-fatura, arıza durumu,TTNET fatura sorgulama, hız testi, şikayet oluşturma, fiber sorgulama, en yakın eczaneyi bulma, istek bildirimi ve tamirat işlemleri gibi hizmetlerden de hiçbir ücret ödemeden yararlanılabiliyor. Sadece telefon ve internet değil yine bir diğer Türk Telekom hizmeti olan tivibu ve mobil işlemler için de borç sorgulama yapılabiliyor. TTNET fatura ödeme işlemleri tek bir hizmet için değil tüm hizmetler için geçerli, yani dilerseniz tivibunuzun aylık ödemesini de kredi kartı ile kolaylıkla yapabilirsiniz.

KYK Burs Sonuçları Sorgula KYK Bursu Hakkında Önemli Gelişme KYK Burs Sonuçları Sorgula KYK Bursu Hakkında Önemli Gelişme

2_1

TTNET KOTA SORGULAMA İLE ABONELER İÇİN İŞLEMLER ARTIK DAHA BASİT

TTNET kota aşım ücreti seçilen pakete göre değişiyor. Aboneler seçtikleri internet paketlerine göre belirli bir kotaya sahiptir ve diledikleri zaman TTNET kota sorgulama yapabilir. Bir çok TTNET paketi bulunmaktadır bunlar; ultranet limitsiz plus, ultranet limitsiz 1, ultranet 6, akılı kota ultranet 16, akıllı kota 4gb, 1Mbps 2 GB, 1Mbps 1GB'dir. TTNET kota miktarı çeşitli video, şarkı ve oyun indirme işlemleri ile daha çok arttığı için kullanıcıların çoğu zaman korkulu rüyası haline gelmektedir. Çünkü film izlemek ve oyun indirmek gibi kotayı oldukça etkileyen veriler takip edilmediği takdirde kullanıcıları zor durumda bırakıyor. Bu kotalar dolduğu zaman ek ücret ödememek için ise Türk Telekom'un web sitesine girerek son durumlarını kontrol etmesi gerekmektedir. Kaç GB kaldı, bu zamana kadar kaç GB kullandınız, adil kullanım kotanız ne kadar gibi daha bir çok sorunun cevabını bulmak mümkün. Aşağıda yer alan TTNET kota sorgulama linkine tıkladıktan sonra sizden e-posta adresi ve şifre isteniyor. Giriş işlemlerini yaptıktan sonra bilgilerinize ulaşmanız mümkün. Eğer online işlem üyeliğiniz yoksa tek şifre özelliğini kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş yaparken dikkat etmeniz gereken nokta ise ADSL abonesi olurken verdiğiniz bilgileri girmenizdir. Üstelik buradan sadece kota bilgilerinizi öğrenmekle kalmıyorsunuz, servislere üye olabilir, faturanızı ödeyebilir, geçmiş faturalarınızı kontrol edebiliyorsunuz. Sadece kotalı internet kullanıcıları değil, sınırsız interneti olanlar da TTNET kota sorgulama yapabiliyor. Böylece ne kadar internet kullanımı yapıldığından adil kullanım kotasına kadar tüm bilgilerine ulaşabiliyor.

FİBER İNTERNET

Avea Türk Telekom olduktan sonra fiber internet ile ilgili açıklama yapan CEO Rami Aslan şunları söyledi: 'Yenilikçi olma, dinamizm, müşteri odaklılık, çеşitlilik gibi değerleri temsil eden yеni logomuzla taçlandırdığımız bu yеni dönеmde, tüm Türkiye'ye yayılmış fiber altyapımızın gücü, hem mobil hem sabit alandaki hizmetlеrimizde kendini gösterecеk. 206 bin kilometrelik fiber altyapımız nisan ayında hayata geçecеk 4.5G iletişim noktalаrını besleyecek olan kökleri oluşturacak ve 4.5G'nin rakipsiz lideri olacağız.Yeni 4.5G mobil dünyası Türk Telekom'un fiber gücü üzerinde yükselecek. Fibеr altyapımız ve sahip olduğumuz frekanslar ile sadece 4.5G'nin dеğil, tüm yеni nеsil mobil tеknolojilerin de lideri olacаğız. 5G'nin yol haritasını çıkarmak üzere oluşturulan uluslararası konsorsiyuma Türkiye'dеn davet edilen tek şirket olmamız ve 5G ilе ilgili yapmış olduğumuz patent başvurularımız, öncülük vizyonumuzun еn somut kаnıtıdır.' dedi. Fiber internet şuana kadar İstanbul, İzmir, Bursa, Adana, Ankara, Gaziantep, Kocaeli, Antalya'da bulunuyor.