Toki Kura Tarihleri İstanbul Belli Oldu Mu Toki İzmir, Ankara Kura Tarihleri. Toki kura çekiliş tarihleri belli mi?

Toki Kura Tarihleri İstanbul Belli Oldu Mu Toki İzmir, Ankara Kura Tarihleri. Toki kura çekiliş tarihleri belli mi? TOKİ kura çekimi tarihleri İstanbul için merak ediliyor. Toki Ankara ve İzmir için de araştırmalar devam ediyor. Türkiye genelinde 250 bin sosyal konut projesi sahibi belirlemek için toki kurası haftalık olarak yayınlanan takvime göre çekilmeye başlandı. Peki Toki İstanbul ne zaman?

Valve, Steam Deck'in ilk ayını yaklaşmakta olan değişiklikler ve iyileştirmelerle işaretliyor Valve, Steam Deck'in ilk ayını yaklaşmakta olan değişiklikler ve iyileştirmelerle işaretliyor

TOKİ kura takvimi 17-25 Aralık 2022 tarihleri aralığı için güncellendi. Noter huzurunda çekilen İlk Evim kuraları canlı olarak yayınlanmaya başlandı. Toki kura çekilişleri canlı olarak yayınlanıyor. Başvuru sahipleri, çekiliş sonrası TOKİ kura sonuçları sorgulama ekranı üzerinden 2+1  ve 3+1 isim listesi bilgilerine erişim sağlamaktalar. Yapılan açıklamalar ise merakla takip ediliyor. Bakan Kurum'un açıklamasına göre 81 ilin kura çekilişi 2023 Mart ayında tamamlanmış olacak. Peki Toki çekilişi için İstanbul, Ankara, İzmir TOKİ kura çekimi ne zaman olacak? Toki takvim belli mi? Toki kura sonuçları nereden öğrenilir? İşte, 2022 İl il TOKİ kura çekilişi tarihleri hakkında merak edilenler...

Kasım ayında yapılan çekilişlerde Güneydoğu ve Doğu Anadolu bölgelerinde inşa edilecek olan daireler noter huzurunda çekilişlerle belirlendi. 

17-25 ARALIK TOKİ TAKVİMİ

TOKİ kura çekilişi ile Sivas, Gümüşhane, Giresun, Bayburt, Tokat, Rize, Yozgat, Trabzon, Artvin, Kırıkkale, Kırşehir, Nevşehir illerinde inşa edilecek konutlar sahiplerini bulacak.

12 ilde yapılacak olan kurada 17 Aralık'ta Sivas ve Giresun, 18 Aralık Sivas ve Gümüşhane, 19 Aralık Bayburt ve Tokat, 20 Aralık Rize ve Yozgat, 21 Aralık Yozgat ve Artvin, 22 Aralık Kırıkkale, 23 Aralık Kırşehir ve Trabzon, 24 Aralık Trabzon ve Nevşehir, 25 Aralık Nevşehir olarak belirlendi.