Tiny Tina's Wonderlands için ön sipariş nereden verilir Tiny Tinas's Wonderlans Fiyatı Tiny Tina's Wonderlands ön siparişi. Tiny Tina's Wonderlands hakkında her şey

Tiny Tina's Wonderlands için ön sipariş nereden verilir: en son fırsatlar ve sürümler açıklandı. Minik Tina'nın Harikalar Diyarı ön siparişleri, resmi sürümden sadece birkaç hafta uzakta olduğumuza göre, hala hazır. Borderlands yan ürünü 24 Mart'ta konsollara ve PC'ye çıkacak, bu da büyük gün öncesinde kopyanızı güvenceye almak için hala bol zamanınız olduğu anlamına geliyor. 

Ancak, tüm ön siparişler eşit olarak oluşturulmaz. Seçtiğiniz satıcıya veya sürüme bağlı olarak, oyununuzu zamanında almak için birkaç seçeneğiniz vardır. Bu nedenle, tam burada Tiny Tina'nın Harikalar Diyarı ön sipariş menüsünde size rehberlik ediyoruz, tüm olası sürümleri ve zamanında lansman günü teslimatı için seçebileceğiniz en iyi perakendecileri keşfediyoruz. 

Hatta The Game Collection ve ShopTo gibi İngiltere'deki Tiny Tina ön siparişlerinde bazı indirimler görüyoruz. Bu , gölette alışveriş yapıyorsanız göz atabileceğiniz çok sayıda PS5 fırsatı ve Xbox Series X fırsatı olduğu anlamına gelir.

Sony ve Nintendo, İngiltere araştırmasından sonra oyun aboneliği otomatik yenilemelerini güncelliyor Sony ve Nintendo, İngiltere araştırmasından sonra oyun aboneliği otomatik yenilemelerini güncelliyor

Seriye ilk kez giriyor veya mevcut Borderlands koleksiyonunuza ekliyorsanız, Tiny Tina'nın zar atma macerasını ön sipariş vermek için bilmeniz gereken her şey burada. Unutulmaması gereken ilk şey, Tiny Tina'nın Harikalar Diyarı'nın Xbox'ta bile geleneksel nesiller arası sürümü kaldırıyor olmasıdır. Bu, şu anda PS4 veya Xbox One'da oynuyorsanız bir Standart Sürüm ön siparişi almanız gerekeceği anlamına gelir. 59,99 $ / 59.99 £ ile standart önceki nesil fiyatları ödüyorsunuz, ancak bu oyunların mevcut nesil sürümlerine yükseltme yok. 

PS5 veya Xbox Series X kullananların Tiny Tina's Wonderlands: Next Level Edition için ön sipariş vermeleri gerekiyor. Burada biraz daha fazla ödüyorsunuz, ancak bu 69,99 $ / 64,99 £ oranı mevcut nesil bir oyun için standart ücrettir. En yeni nesil konsollar için geliştirmeler, Altın Kahraman Zırhı ve Dragon Lord Paketi bonus içeriğiyle birlikte, kapmak için çok sayıda ön sipariş teşviki var. Uzun süredir işin içindeyseniz, Chaotic Great sürümünü isteyeceksiniz. Bu paket, PS5 ve Xbox Series X için gerekli tüm optimizasyonları (ancak PS4, Xbox One ve PC'de de mevcuttur) yanı sıra Butt Stallion paketini ve lansman sonrası dört DLC'ye erişimi içeren bir sezon geçişini içerir. Ayrıca hala Ejderha Lordu Paketi bonusunu da alıyorsunuz. 

Tiny Tina's Wonderlands Chaotic Great ön siparişleri, hangi konsol platformu için satın aldığınızdan bağımsız olarak 89,99 $ / 79,99 £ olarak geliyor (burada önceki nesil oyuncular için indirim yok). Ancak, PC oyuncuları 79,99 $ / 69,99 £ MSRP ile biraz tasarruf edebilir. Tiny Tina's Wonderlands, Gearbox geliştiricilerinden yeni çıkacak yüksek fantezili bir yağmacı nişancı oyunudur ve popüler Borderlands formülüne D&D tarzı bir değişiklik sunmaya hazırdır.

Hayranlar, Borderlands evreninin bildiği tüm cel-gölgeli çılgınlığı ve kutuplaştırıcı mizahı bekleyebilir, ancak yan ürün aynı zamanda Gearbox ve 2K Game'in en büyük serisinden sıyrılmasına yardımcı olacak büyük değişiklikler de sunuyor.
Şaşırtıcı bir şekilde, Borderland'in 2 DLC Tiny Tina's Assault on Dragon Keep artık Epic Games Store'da bulunan bağımsız bir oyundur . "Wonderlands One-shot Adventure" olarak bilinen oyun, Steam, PS4 ve Xbox One (ve geriye dönük uyumluluk yoluyla PS5 ve Xbox Series X/S) dahil olmak üzere diğer platformlarda da 9,99 ABD Doları karşılığında mevcut. Tiny Tina'nın Harikalar Diyarı'nın nasıl olacağının tadına bakmak isteyenler için şimdi tam zamanı.