Teşkilat Dizisi Oyuncuları Ne Kadar Para Kazanıyor? Teşkilat dizisi oyuncu kadrosu ne kadar maaş alıyor? işte tüm detaylar ve gelişmeler haberimiz kamumanset.com da sizlerle..

Masterchef Türkiye İkinci Finalist Kim Oldu Masterchef Türkiye İkinci Finalist Kim Oldu

Kamumanset.com - Teşkilat Dizisi Oyuncuları Ne Kadar Para Kazanıyor? Teşkilat dizisi oyuncu kadrosu ne kadar maaş alıyor? işte tüm detaylar ve gelişmeler haberimiz kamumanset.com da sizlerle..

TRT 1 ekranlarının sevilen dizilerinden Teşkilat yeni sezonu ile fırtınalar yaratmaya devam ediyor. Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Mesut Akusta'nın yer aldığı Teşkilat dizisi ilk bölümünden beri herkesi ekran başına kilitlemeyi başarıyor. 

teşkilat2

Milli İstihbarat Teşkilatı'nı anlatan dizi senaryosu ve oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekiyor. Sosyal medyada da fazlaca popüler olan dizinin oyuncularının ne kadar kazandığı merak ediliyor. Dizide izleyicilerin merak ettiği şeylerden biri de oyuncuların ne kadar kazandıkları.. Peki Teşkilat dizisinin oyuncuları bölüm başı ne kadar ücret alıyor? Çağlar Ertuğrul, Teşkilat'tan ne kadar para kazanıyor? Deniz Baysal, Teşkilat dizisi maaşı ne kadar? Tims&B yapım imzalı dizinin oyuncuları ne kadar maaş alıyorlar?

Serdar adlı karakteri canlandıran başrol oyuncusu Çağlar Ertuğrul bölüm başına 40-45 bin lira kadar para alıyor. Dizide özel olarak yetiştirilmiş Türk istihbaratındaki başarılı ajanlardan biri olan Serdar karakterine hayat veren Çağlar Ertuğrul en yüksek ücretlerden birini alıyor.

teşkilat3

Teşkilat dizisinde istihbaratın önemli ajanlarından biri olan Ceren, Serdar'ın sevgilisini de canlandırıyor. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken baş karakterlerden biri olan Ezgi Eyüboğlu ise 30 bin tl kazanıyor. Dizide teşkilatın başında yer alan kurucu ve yöneticilik yapan Mete Bey ise başrollerinden biri. Teşkilatın kurucusu olan Mete Bey karakterine hayat veren usta oyuncu Mesut Akusta ise bölüm başı 40 bin Tl ücret kazanıyor.

Dizinin başrol oyuncularından olan başarısı ile dikkatleri üzerine çeken Zehra karakterine hayat veren Deniz Baysal ise bölüm başı 40 bin tl kadar ücret kazanıyor. Dizinin plastik makyaj ustası olan ve kılık değiştirmede bir numara olan oyuncusu Pınar'ı canlandıran Ezgi Şenler ise 25-30 bin lira kadar para kazanıyor. 

Başarılı senaryosu ve oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken Teşkilat dizisi her Pazar TRT 1 ekranlarında yeni bölümleri ile yayınlanıyor. Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Mesut Akusta ve Deniz Baysal'ın yer aldığı dizi yüksek reytinglerle yayın hayatına devam ediyor.