Teşkilat dizisinde bu akşam kötü bir gelişme yaşanıyor. İzleyenleri derinden etkilemeyi başaran bu olay bomba olayı olacak. İşte Teşkilat dizisi bomba olayı ile ilgili tüm detaylar haberimiz kamumanset.com' da sizlerle..

Teşkilat dizisinde bu akşam kötü bir gelişme yaşanıyor. İzleyenleri derinden etkilemeyi başaran bu olay bomba olayı olacak. İşte Teşkilat dizisi bomba olayı ile ilgili tüm detaylar haberimiz kamumanset.com' da sizlerle..

Teşkilat dizisi ile ilgili işte son dakika gelişmeler sizlerle.. Teşkilat dizisindeki başkan bu bölümde ölerek diziden mi ayrılarak izleyenlerin merak ettikleri detaylar işte haberimizde sizlerle olacak. 

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Teşkilat her pazar akşamı saat 20.00 den itibaren yeni bölümleri ile yerini almaya devam ediyor. Bu sezon boyunca reyting rekortmeni olmaya devam edecek mi izleyerek göreceğiz.

Teşkilatdizisi TRT 1 ekranlarında yerini almaya devam ederken yaşanan canlı bomba olayı ile son dakika bir gelişmesi yaşandı ve başkan karakterinin diziden ayrılacak olması bomba etkisi yarattı. Yeni bölümde netliğe kavuşacak bu olay ile ilgili tüm detaylar haberlerimizde sizlerle olmaya devam edecek. 

Teşkilat dizisinde Mete karakteri yani Başkan dizide canlı bomba etkisinde kalan isimlerden biri oluyor ve izleyenler arasında büyük kaosa sebep oluyor. Başka ölerek diziden ayrılacak haberi büyük yankı uyandırıyor. 

Müge Anlı'daki Ezel Bayraktar Kısmetse Olur'a Katıldı Müge Anlı'daki Ezel Bayraktar Kısmetse Olur'a Katıldı

Canlı bomba olayı sonrası diziye hangi isimler ölerek veda edecek Serdar ve başkan diziden ölerek ayrılacak mı, yeni bölüme ait tüm detayları haberlerimizde sizlerle paylaşacağız.

teşkilat başka ölecek mi - Kopya

Teşkilat Dizisi Serdar' ın yani Çağlar Ertuğrul'un rol aldığı tiyatro oyunları

Romeo ve Juliet
Yobaz
Kaos Teorileri
Leş

Teşkilat Dizisi Serdar' ın yani Çağlar Ertuğrul'un rol aldığı projeler

2019 – Afili Aşk -Kerem Yiğiter -TV Dizisi
2018 – Yanımda Kal -Emir -Sinema Filmi
2018 – Ailecek Şaşkınız -Doktor Onay -Sinema Filmi
2017 – Fazilet Hanım ve Kızları -Yiğit -TV Dizisi
2016 – Dağ 2 -Oğuz -Sinema Filmi
2016 – Biz Size Döneriz -Akın -Sinema Filmi
2014 – Beyaz Karanfil -Başar -TV Dizisi
2014 – Kurt Seyit ve Şura -Yusuf -TV Dizisi
2014 – Boynu Bükükler -Kaptan -TV Dizisi
2014 – Bana Masal Anlatma -Erdil-Sinema Filmi
2012 – Dağ -Oğuz -Sinema Filmi
2012 – 2014 – Benim İçin Üzülme -Sinan -TV Dizisi