Zafer Algöz Kimdir Nereli İbo Show Zafer Algöz Kaç Yaşında Zafer Algöz'ün oynadığı Filmler

Zafer Algöz Kimdir Nereli İbo Show Zafer Algöz Kaç Yaşında Zafer Algöz'ün oynadığı Filmler Zafer Algöz hayatı Zafer ALgöz evli mi?

Zafer Algöz Kimdir Nereli İbo Show Zafer Algöz Kaç Yaşında Zafer Algöz'ün oynadığı Filmler

Zafer Algöz Kimdir Nereli İbo Show Zafer Algöz Kaç Yaşında Zafer Algöz'ün oynadığı Filmler Zafer Algöz hayatı Zafer ALgöz evli mi? Star Tv ekranlarında cumartesi akşamları yayınlana İbo Show konuğu olan Zafer Algöz kimdir, kaç yaşında? Zafer Algöz hakkında merak edilenleri sizler için araştırdık. Oyuncu Zafer Algöz evli mi Zafer Algöz nereli?

ZAFER ALGÖZ KİMDİR?

30 Ağustos 1961'de Kars'da dünyaya gelen oyuncu Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü kazanmıştır. 1985 yılında mezun olan oyuncu Algöz aynı yıl Bursa Devlet Tiyatrosu'nda çalışmalara başladı. Daha önce Çok Yaşa Komedi, Ay Işığında Şamata, Bina, Sersem Kocanın Kurnaz Karısı, Yaşar ne Yaşar ne Yaşamaz, Kısmet, Akıllı Tavşan gibi oyunlarda yer alan Zafer Algöz daha sonra film ve dizilerde yer almaya başladı.

59 yaşındaki oyuncu Zafer Algöz daha önce Tutanamayanlar, Karakomik Filmler, Börü, Karakomik Filmler 2, Muhteşem İkili, Görevimiz Tatil, Bir Deli Sevda, Beni Böyle Sev, Arif V 216, İntikam, Sultan, Uzun Hikaye, Mor Menekşeler, Leyla il Mecnun, Dedemin İnsanları, Mükemmel Çift, Behzat Ç. Bir Ankara Plisiyes, Hasret, Kurtlar Vadisi Pusu, Çınaraltı, Esir Şehrin İnsanları, AROG, Duruşma, Evdeki Hesap gibi birçok projede yer almıştır.

Lale Algöz ile evli olan 59 yaşındaki oyuncu Zafer Algöz başarılı oyunculu hayatı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Fuat Algöz, Cem Yılmaz ve Mazhar-Fuat-Özkan ile beraber İbo Show'a konuk olmuştur.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2021, 00:39

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER