Yılmaz Erdoğan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'den Ayrılıyor Mu?

Yılmaz Erdoğan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'den Ayrılıyor Mu? Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'nin Sunucusu Mu Değişiyor?

Yılmaz Erdoğan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'den Ayrılıyor Mu?

Yılmaz Erdoğan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'den Ayrılıyor Mu? Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'nin Sunucusu Mu Değişiyor? Kanal D ekranlarının sevilen tiyatro programı Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 sunucusu değişiyor mu? Yönetmenliğini ve sunuculuğunu Yılmaz Erdoğan'ın yaptığı Çok Güzel Hareketleri uzun süredir eski kadrodan Eser Yenenler sunuyor. Peki bu sunum devam edecek mi? Yılmaz Erdoğan'ın ne zaman geri döneceği merak konusu olmuştu. Çok Güzel Hareketler 2 suncusu Yılmaz Erdoğan, Çok Güzel Hareketler 2'yi bırak mı, artık olmayacak mı?

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR 2 YILMAZ ERDOĞAN NEDEN YOK?

Geçtiğimiz haftalarda Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'ye Eser Yenenler konuk olarak katılmıştı. Netflix için yeni bir film projesi olduğunu söyleyen Yılmaz Erdoğan, programa ara vereceğini de bu şekilde sinyal vermişti. Programın açılışında izleyicinin karşısına çıkan Eser Yenenler, Yılmaz Erdoğan'ın film çalışmaları için Köyceğiz'e gittiğini söylemişti. Oyuncu ve sunucu Eser Yenenler, usta tiyatrocu Yılmaz Erdoğan'ın ÇGHB 2'yi bir süreliğini kendisine emanet ettiğini belirtmişti. Yılmaz Erdoğan'ın ise ne zaman döneceği henüz belli değil.

Atakan Çelik, Ayşegül Yılmaz, Begüm Çağla Taşkın, Cemile Canyurt, Cihan Talay, EvliyaAykan, Ezgi Özyürekoğlu, Gürhan Altundaşar, Hamza Yazıcı, Ahmet Hilmi Deler, Ecem Bayır, Engin Demircioğlu, Eda Nur Hancı, Fatma Tezcan, Fatma Öztürk, Gözde Şencan, Metin Pıhlıs, Ozan Can Yiğit, Safa Sarı, Yasin Çam gibi isimlerin yer aldığı Çok Güzel Harketler Bunlar 2'nin sunuculuğunu şu an Eser Yenenler yapmaktadır.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER