Yılbaşı Akşamlı Televizyonda Hangi Programlar Var Yılbaşı Akşamı Televizyon Programları

Yılbaşı Akşamlı Televizyonda Hangi Programlar Var Yılbaşı Akşamı Televizyon Programları 31 Aralık Perşembe Yılbaşı Akşamı Tv'de ne var?

Yılbaşı Akşamlı Televizyonda Hangi Programlar Var Yılbaşı Akşamı Televizyon Programları

Yılbaşı Akşamlı Televizyonda Hangi Programlar Var Yılbaşı Akşamı Televizyon Programları  31 Aralık Perşembe Yılbaşı Akşamı Tv'de ne var? TV 8, Star Tv, Show Tv, Fox Tv, Kanal D, Atv, TRT 1'de neler olacak? Yılbaşı akşamı Televizyonlarda hangi programlar olacak? 31 Aralık Tv yayın akışı..

TV 8- O SES TÜRKİYE

Bu yıl Masterchef Türkiye reytinglerinin iyi gitmesi sebebiyle yayınlanmayan O Ses Türkiye Yılbaşı akşamları ekranlara gelecek. Yılbaşı Akşamlı Televizyonda Hangi Programlar Var Yılbaşı Akşamı Televizyon Programları  31 Aralık Perşembe Yılbaşı Akşamı TV 8 ekranlarında yayınlanıyor. Gecede Ezgi Mola, Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol, Ens Arıkan, Kerem Bursin, Hakan Çalhanoğlu, Hande Erçel gibi isimler yer alıyor.

STAR TV- İBO SHOW

31 Aralık akşamları Star Tv ekranlarında İbo Show programı olacak. İbo Show Yılbaşı özel konukları arasında da ünlü isimler var. Gecede konuk olarak Bülent Ersoy, Hande Yener, Seda Sayan, Serdar Ortaç, Şafak Sezer yer alıyor. İbo Show Yılbaşı Özel ekranlara gelecek.

KANAL D- ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR 2

Yılmaz Erdoğan'ın sunuculuğunda gerçekleşecek Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 adlı programda fragmanda Koray Avcı, Hülya Avşar, Cengiz Kurtoğlu, Kibariye, Emir Can İğrek gibi ünlü isimler yer alacak. Ayrıca eski BKM oyuncularından Ersin Korkut, Şahin Irmak, Esen Yenenler, Bülent Emrah Parlak gibi isimler olacak.

ATV- KİM MİLYONER OLMAK İSTER

Yılbaşında ekranlara gelecek Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında şarkıcı Serdar Ortaç, Emel Müftüoğlu ve Burak Kut yarışacak. Sevilen sanatçılar Çocuk Esirgeme Kurumu için yarışacaklar.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER