Yasak Elma Şevval Sam Bombayı Patlattı Gerçek Paylaşımında Ortaya Çıktı

Yasak Elma Şevval Sam Bombayı Patlattı Gerçek Paylaşımında Ortaya Çıktı Şevval Sam'dan dikkat çeken paylaşım geldi. Yasak Elma dizisi Şevval Sam yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti

Yasak Elma Şevval Sam Bombayı Patlattı Gerçek Paylaşımında Ortaya Çıktı

Yasak Elma Şevval Sam Bombayı Patlattı Gerçek Paylaşımında Ortaya Çıktı Şevval Sam'dan dikkat çeken paylaşım geldi. Yasak Elma dizisi Şevval Sam yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. Ünlü oyuncu Şevval Sam Yasak Elma hakkında dikkat çekici bir paylaşım yaptı. Gerçek ise bu paylaşımda ortaya çıktı.

Fox Tv ekranların sevilen dizisi Yasak Elma'da heyecan dorukta! Entrikanın tavan yaptığı dizinin son bölümünde Mahmut Şahika'yı öldürme planını uygulamaya başladı. Fakat dizinin final sahnesinde olayın nasıl bittiği ekrana gelmedi. Hal böyle olunca Şahika ve Mahmut arasında neler olduğu merak edilmişti. 

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam ve Nesrin Cavadzade'nin yer aldığı Yasak Elma'da Mahmut rolüyle izleyici karşısına çıkan Mert Altınışık'ın, senaryo gereği ölerek diziden ayrılacağı ortaya çıktı. Bu durumda Şahika'nın kurtulduğu da anlaşıldı. Dizide Şahika2ya hayat veren oyuncu Nesrin Cavadzade başarılı oyunculuk performansı ile dikkat çekmişti. Dizide Şahika'nın Mahmut'un elinden nasıl kurtulduğu merak ediliyordu. İşte bu detay da Ender karakterini canlandıran oyuncu Şevval Sam'ın sosyal medya paylaşımıyla ortaya çıktı. 

Eda Ece'nin senaryoyu elini kapatarak çektiği fotoğrafa "Senaryoyu aynadan yansımasını alıp ters çevirip zoomlayıp spoiler çıkardığınız günden beri iyi değilim..." notunu paylaşarak paylaşım yapan Eda Ece'nin ardından rol arkadaşı Şevval Sam'dan da aynı tarzda bir paylaşım geldi. Fakat Şevval Sam'ın parmaklarının arasından Şahika'nın nasıl kurtulduğu yazdığı görüldü. Senaryoda Şahika'nın "Son anda Zehra yetişti." sözlerini söyleyeceği ortaya çıkmış oldu.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER