Yasak Elma'nın Şahika'sı Diziden Ayrılıyor Mu Nesrin Cavadzade Kime Küfür Etti?

Kamumanset.com - Yasak Elma'nın Şahika'sı Diziden Ayrılıyor Mu Nesrin Cavadzade Kime Küfür Etti? Yasak Elma Şahika diziden ayrılıyor mu? Oyuncu Nesrin Cavadzade'nin ettiği küfür başına dert mi oldu?

Yasak Elma'nın Şahika'sı Diziden Ayrılıyor Mu Nesrin Cavadzade Kime Küfür Etti?

Kamumanset.com - Yasak Elma'nın Şahika'sı Diziden Ayrılıyor Mu Nesrin Cavadzade Kime Küfür Etti? Yasak Elma Şahika diziden ayrılıyor mu? Oyuncu Nesrin Cavadzade'nin ettiği küfür başına dert mi oldu? Netflix platformunda yayınlanan Bir Başkadır isimli dizide yer alan Nesrin Cavadzade'nin ettiği küfür başına dert mi oldu? Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade'nin dizide ettiği küfür yapımcının tepkisin çekti. 

Başrollerinde Şevval Sam ve Eda Ece'nin yer aldığı Yasak Elma'da Şahika karakterine hayat veren güzel oyuncu başarılı oyunculuk performansı ile izleyicinin dikkatini çekiyor. Habere göre Nesrin Cavadzade'nin Netflix dizisi Bir Başkadır'da canlandırdığı bir sahne yapımcının tepkisini çekti. İddiaya göre başarılı oyuncu Nesrin Cavadzade'nin, rol gereği televizyona ve total seyirciye iş yaptığı için mutsuz olduğunu söyleyip küfür etmesinden rahatsız olan yapımcı Fatih Aksoy herhangi bir açıklama yapmazken esrin Cavadzade'nin diziden ayrılacağı konuşulmaya başlandı.

İddiaya göre oyuncu Nesrin Cavadzade'nin Bir Başkadır dizinde rol almak için izin almadığı ve bu duruma bağlı yapım şirketinin yasal haklarının doğduğu da söylendi. Fakat araya Nesrin Cavadzade'nin Yasak Elma'daki rol arkadaşları ve normalde de yakın dostları olan Eda Ece ve Şevval Sam'ın girdiği iddialar arasındaki yerini aldı. Senaryonun gidişatı da göz önüne alınarak ayrılık kararının ertelendiği de öne sürüldü.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2021, 13:25

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER