Yasak Elma Halit Ölmedi Mi? Yasak Elma Talat Bulut Diziye Mi Dönüyor?

Yasak Elma Halit Ölmedi Mi? Yasak Elma Talat Bulut Diziye Mi Dönüyor? Yasak Elma diziye geri mi dönecek? Yasak Elma yeni bölüm fragmanında şok gelişme

Yasak Elma Halit Ölmedi Mi? Yasak Elma Talat Bulut Diziye Mi Dönüyor?

Yasak Elma Halit Ölmedi Mi? Yasak Elma Talat Bulut Diziye Mi Dönüyor? Yasak Elma diziye geri mi dönecek? Yasak Elma yeni bölüm fragmanında şok gelişme.. 4 sezondur devam eden dizinin başrol oyuncusu Talat Bulut geçtiğimiz haftalarda diziden ayrılmıştı. Talat Bulut canlandırdığı Halit karakterinin dizi ölmesiyle ayrılmıştı. Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma'nın yeni bölüm fragmanında şok edici bir gelişme yaşandı.

Talat Bulut'un diziye vedasının ardından bir türlü toplanamayan diziyi usta isimlerde de kurtaramayacak gibi görünüyordu. Hayranları Talat Bulut'a diziye geri dön çağrısı yapıyorlardı. Diziye Halit Bulut'un ardından Erdal Özyağcılar gelmişti. Ayrıca Savaşçı dizisindeki performansı ile konuşulan Talat Bulut da diziye gelmişti.

Yasak Elma 90. bölümde şok bir gelişme yaşanıyor. Takip edildiğini hisseden Ender Halit'in yaşadığından şüphe duyuyor. Ender, yeni bölüm fargamnında "Halit ölmedi, yaşıyor diyor" ifadelerine yer verdi. Seyircilerin Halit'i geri gelmesini isteseler de bazı izleyiciler de bunun gerçek dışı olduğunu söylüyor. Senaristler düşen reytingler için ne yapacağı merak ediliyor. Yasak Elma 90. bölümü ile bu akşam saat 20:00'da Fox Tv ekranlarına gelecek.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER