Yasak Elma Dizisinde Rüya Tepkisi Ünlü İsimlerden De Tepki

Yasak Elma Dizisinde Rüya Tepkisi Ünlü İsimlerden De Tepki Yasak Elma dizisinde 5 yıl zaman atlaması ve değişen dizi senaryosu tepki gördü

Yasak Elma Dizisinde Rüya Tepkisi Ünlü İsimlerden De Tepki

Yasak Elma Dizisinde Rüya Tepkisi Ünlü İsimlerden De Tepki Yasak Elma dizisinde 5 yıl zaman atlaması ve değişen dizi senaryosu tepki gördü. Fox Tv ekranların sevilen dizisi Yasak Elma'nın 103. bölümü dün akşam ekrana geldi. 5 yıl zaman atlaması yaşanan dizide değişen senaryosuyla sosyal medyada gündem oldu. Sevilen diziye ünlü isimler de tepki gösterdi.

Başrollerinde Şevval Sam, Eda Ece ve Nesrin Cavadzade'nin yer aldığı Yasak Elma dizisinde 103. son bölümüyle dün akşam ekranlara geldi. FOX TV'nin 5. sezonuna da onay verdiği Yasak Elma'nın son bölümünde seyirciyi şok eden şeyler oldu. Yıldız ve Çağatay evde çıkan yangın sebebi ile dumandan zehirlendikten sonra Yıldız komaya girdiği bölümde dizide 5 yıllık bir zaman atlaması yaşanması seyirciyi şok etti.

Çağatay ise Cansu'yla evlenip ve Yıldız'dan olan oğluyla beraber yaşamaya başlaması tepki gördü. Cansu'nun Yıldız'ın çocuğuna annelik yapması ve Çağatay ile mutlu bir hayat sürmesi şaşkınlık yarattı. Dizide beş yıllık aradan sonra Şahika ise değişimiyle herkesi şaşırttı. Şahika ve Zehra'nın şarkıcılık yapması senaryonun tamamen değiştiğini de göstermiş oldu. Komadan uyanan Yıldız ise gördükleri karşısında tıpkı izleyici gibi büyük şok yaşadı. Bununla beraber bölümün final sahnesinde ise içinde Yıldız'ın bulunduğu ve Cansu'nun kullandığı otomobil uçurumdan düştüğü görüldü. O anda ise Yıldız ve Çağatay'ın köşkteki yangında zehirlenerek bayıldıkları an ekrana geldi. Yasak Elma'nın son bölümünde yaşananların ise Yıldız'ın rüyası olduğu iddiası televizyon gündemini değiştirdi.

Bazı ünlü isimler de tepki gösterdi. Oyuncu Deniz Seki, "Vallahi ben de sadık izleyicisiyim. Bu kadar olmaz dedim. İnşallah Yıldız’ın rüyasıdır. İlk defa izlemekten sıkıldım" ifadelerini kullandı. Ünlü sunucu Özlem Yıldız ise, "5 yılda öyle uyusa Halitcan’ın düğünüyle başlar yeni bölüm" diyerek güldürdü.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER