Uyanış Büyük Selçuklu Setinde Koronavirüs Paniği TRT'den Açıklama

Uyanış Büyük Selçuklu Setinde Koronavirüs Paniği TRT'den Açıklama Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde koronavirüs paniği yaşanıyor

Uyanış Büyük Selçuklu Setinde Koronavirüs Paniği TRT'den Açıklama

Uyanış Büyük Selçuklu Setinde Koronavirüs Paniği TRT'den Açıklama Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde koronavirüs paniği yaşanıyor. TRT 1 ekranlarında pazartesi akşamları ekrana gelen Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin setinde koronavirüs paniği yaşanıyor. Ekranların sevilen dizisi Uyanış Büyük Selçuklu'da koronavirüs vakaları var. TRT'den yapılan açıklamada dizi setinde koronavirüs vakaları tespit edildiği için çekimlere ara verildiğini açıkladı. Ayrıca sevilen dizinin 26. yeni bölümü ise gelecek hafta yayınlanmama kararı aldı.

Ekranların sevilen dizisi Uyanış Büyük Selçuklu'da kovid-19 vakalarının artmasının üzerine yapım şirketi ve kanal bir karar aldı. Başrollerinde Buğra Gülsoy, Ekin Koç, Hatice Şendil, Gürkan Uygun ve Sevda Erginci gibi isimlerin yer aldığı Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi ekranlara ara verecek. Bir hafta sürmesi planlanan ayrılıkta koronavirüse yakalananlar tedavi altına alınacak.

TRT'den yapılan açıklamada ise dizi setinde kovid-19 vakaları tespit edildiği, dizinin yerine ise TV'de ilk kez 'Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu' filmi yayınlanacağı ifadesi yer aldı. Naim Süleymanoğlu'nun hayatını konu alan Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu ekranlarda ilk kez yayınlanacak.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER