Tozkoparan İskender Nerede Çekiliyor Tozkoparan İskender Oyuncuları

Tozkoparan İskender Nerede Çekiliyor Tozkoparan İskender Oyuncuları Tozkoparan İskender konusu nedir?

Tozkoparan İskender Nerede Çekiliyor Tozkoparan İskender Oyuncuları

Tozkoparan İskender Nerede Çekiliyor Tozkoparan İskender Oyuncuları Tozkoparan İskender konusu nedir? TRT1 ekranlarında yayınlanacak olan fantastik bir konuya sahip olan Tozkoparan İskender dizisi oyuncuları kimler? Tozkoparan İskender dizisi nasıl çekiliyor? Çekimleri ormanlık alanda yapılan Tozkoparan İskender nerede çekilmektedir?

TOZKOPARAN İSKENDER NEREDE ÇEKİLİYOR?

TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Tozkoparan İskender dizisi genelde ormanlık alanlarda çekilmektedir. Tozkoparan İskender dizisi çekimleri için genelde Beykoz yakınlarında yer alan ormanlık alanlar tercih edilmekte. TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Tozkoparan İskender dizisi 2 Ocak Cumartesi 20:00'da ilk iki bölümüyle ekranlara gelecek.

TOZKOPARAN İSKENDER KONUSU

Zaman yolcuğu yapabilen Tozkoparan İskender yol arkadaşı Fikri ve hocası Salih ile Giovanni adındaki düşmanı günümüze geliyor. 12 yaşında olmasına rağmen olağanüstü yetenekleri olan Tozkoparan İskender günümüzdeki pek çok sorunu da halledecektir. tüm bu problemlere karşı Mavi Ay takımı da İskender’i yalnız bırakmamaya niyetlidir. 

TOZKOPARAN İSKENDER DİZİSİ OYUNCULARI

Deniz Erayvaz, Çağan Efe Ak, Mert Erdoğdu, Tuana Naz Tiryaki, Defne Erşen, Burak Alkaş, Leyla Kırşan, Fırat Albayram, Muhitttin Korkmaz, Yağız Kılınç, Mehmet Emin Kadıhan, Esat Polat Güler, Suna Selen, Ysuf Gökhan Atalay gibi isimler yer almaktadır.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER