Tozkoparan İskender Kimdir Çağan Efe Ak Kimdir Kaç Yaşında?

Tozkoparan İskender Kimdir Çağan Efe Ak Kimdir Kaç Yaşında? Çağan Efe Ak nereli Çağan Efe Ak hakkında merak edilenler

Tozkoparan İskender Kimdir Çağan Efe Ak Kimdir Kaç Yaşında?

Tozkoparan İskender Kimdir Çağan Efe Ak Kimdir Kaç Yaşında? Çağan Efe Ak nereli Çağan Efe Ak hakkında merak edilenler.. TRT 1 ekranlarında başlayacak fantastik yapım dizi olan Tozkoparan İskender'de başrol oynayan Çağan Efe Ak kimdir, kaç yaşında? Çağan Efe Ak hakkında merak edilenler.. Çağan Efe Ak'ın merak edilen hayatı..

ÇAĞAN EFE AK KİMDİR?

Çocuk oyuncu olan Çağan Efe Ak 6 Haziran 2007 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İlköğretim eğitimine devam eden Çağan Efe Ak LC Waikiki ve Vodafone reklamlarında yer alan çocuk oyuncu Çağan Efe Ak, Bir Gün Bir Çocuk adlı dizi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşadı. Başarılı oyuncu Çağan Efe Ak Muhteşem Yüzyıl Kösem'de Şehzade Murat karakteri ile kariyerinde büyük bir zirve yaşadı

Çocuk oyuncu Çağan Efe Ak, aynı zamanda aikido sporunu yapmaktadır. 2016’da İçerde dizisinde Sarp’ın çocukluğunu canlandıran başarılı oyuncu 2018’de Ailecek Şakınız, Deliler Fatih'in Fermanı filmlerindeki başarısı ile gündeme geldi. Son olarak başolünde olacağı Tozkoparan İskender dizisinde İskender karakterini canlandıran başarılı oyuncu geleceğin iddialı oyuncularından biridir.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER