Teşkilat Zehra Kimdir Deniz Baysal Kimdir Kaç Yaşında?

Teşkilat Zehra Kimdir Deniz Baysal Kimdir Kaç Yaşında? Deniz Baysal nereli hayatı hakkında merak edilenler

Teşkilat Zehra Kimdir Deniz Baysal Kimdir Kaç Yaşında?

Teşkilat Zehra Kimdir Deniz Baysal Kimdir Kaç Yaşında? Deniz Baysal nereli hayatı hakkında merak edilenler.. TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Teşkilat dizisinde başrol olarak Zehra karakterini canlandıran Deniz Baysal Yurtcu kimdir kaç yaşında? Deniz Baysal kimdir, daha önce hangi dizilerde oynadı? Deniz Baysal nereli hayatı hakkında merak edilenler..

DENİZ BAYSAL KİMDİR?

5 Nisan 1991'de İzmir'de dünyaya gelen Deniz Baysal Teğmen Ali Rıza Akıncı Anadolu Lisesi'nden mezun oldu. 10 yıl boyunca Karşıyaka Belediye Tiyatrosu'nda görev alan oyuncu Celal Bayar Üniversitesi'nde uluslararası ticaret okumaya devam etmektedir. İlk kez Derin Sular dizisinde Nisan karakteri ile oyunculuğa başlamıştır. Ardından Kayıp Şehir, Aşk Ekmek Hayaller dizilerinde yer aldı. Kaçak Gelinler dizisinde Açelya Topaloğlu ve Selin Şekerci ile başrol oynamıştır.

Ardından Byaz Yalan, Sevda Kuşun Kanadında, Fazilet Hanım ve Kızları, Söz, Hizmetçiler dizilerinde yer aldı. Ayrıca 7.Koğuştaki Mucize ve Sol Şerit filmlerinde yer aldı. Ünlü oyuncu son olarak Teşkilat dizisinde Zehra'yı canlandırmaktadır.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER