Teşkilat Serdar Kimdir Çağlar Ertuğrul Kimdir Kaç Yaşında Hayatı

Teşkilat Serdar Kimdir Çağlar Ertuğrul Kimdir Kaç Yaşında Hayatı Çağlar Ertuğrul nereli Çağlar Ertuğrul hayatı

Teşkilat Serdar Kimdir Çağlar Ertuğrul Kimdir Kaç Yaşında Hayatı

Teşkilat Serdar Kimdir Çağlar Ertuğrul Kimdir Kaç Yaşında Hayatı Çağlar Ertuğrul nereli Çağlar Ertuğrul hayatı.. Teşkilat dizisinde başrol olarak Serdar karakterine hayat veren Çağlar Ertuğrul kimdir kaç yaşında? Çağlar Ertuğrul nereli? TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Teşkilat dizisinde Serdar'ı canlandıran Çağlar Ertuğrul'un hayatı insanlar hakkında merak edilenler..

ÇAĞLAR ERTUĞRUL KİMDİR?

5 Kasım 1987'de İzmir2in Karşıyaka ilçesinde dünyaya geldi. 2005 yılında Bornova Lisesi'nden mezun olan Çağlar Ertuğrul 2011 yılında Koç Üniversitesi, makine mühendisliği bölümünden mezun oldu. 2009'da Koç Üniversitesi Romeolar ve Julietler adlı oyunda yer aldı. 2012'de Dağ filmi ile kariyerinde ani bir çıkış elde etti. Panzehir, Bana Masal Anlatma, Dağ 2, Ailecek Şakınız, Kızım Gibi Kokuyorsun filmlerinde yer alan oyuncu Benim İçin Üzülme, Beyaz Karanfil, Kurt Seyit ve Şura, Medcezir, Fazilet Hanım ve Kızları, Afilli Aşk dizilerinde yer aldı.

Başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken oyuncu son olarak TRT 1 ekranlarında büyük bir reyting ile başlayan Teşkilat dizisinde Serdar karakterine hayat vermektedir. Dizide Mesut Akusta ve Deniz Baysal il başrol oynamaktadır.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER