Survivor Sancakay Kimdir Kaç Yaşında Sancakay Ilım Morgül Nereli Hayatı

Survivor Sancakay Kimdir Kaç Yaşında Sancakay Ilım Morgül Nereli Hayatı Survivor Gönüllüler Sancakay kimdir?

Survivor Sancakay Kimdir Kaç Yaşında Sancakay Ilım Morgül Nereli Hayatı

Survivor Sancakay Kimdir Kaç Yaşında Sancakay Ilım Morgül Nereli Hayatı Survivor Gönüllüler Sancakay kimdir? Survivor 2021 Sancakay kimdir? Survivor 2021 Gönüllüler takımı yarışmacılarından olan Sancakay Ilım Morgül kimdir, kaç yaşında? Sancakay hakkında merak edilenler... 

Survivor Gönüllüler Takımı yarışmacısı olan Sancakay kimdir, nereli? Survivor 2021 yarışması 9 Ocak 2021'de başlıyor. Sancakay Ilım Morgül kimdir, nerelidir? Survivor 2021 yarışmacılarından Sancakay tanıtımındaki hırsı ile dikkatleri üzerine çekti. İşte Sancakay'ın merak edilen hayatı..

SANCAKAY ILIM MORGÜL KİMDİR?

İzmir ve Rize'de bulunduğunu söyleyen Sancakay spor hayatına jimnastik ile başladı. Lise 4'deyken Rizespor'a transfer olan Sancakay futbol kariyerine ileriki hayatında da devam etti. İngilizce ve Rusça dillerini bilen Sancakay Konservatuvar'da tiyatro  bölümünün yetenek sınavlarına girip kazanmıştır. 4. sınıftayım 2 sezon Kadiköy theatron sahnesinde Edinburg festivalinden gelen Ofsayt oyununda başrol oynamıştır. 5 yıldır Hayal Kahvesi ile anlaşmalı olarak sahne alan Sancakay kendi bestelerini seslendirmektedir. İyi derecede gitar çalan Sancakay Survivor 2021 kadrosuna dahil olmuştur.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER