Survivor Reşat Kimdir Kaç Yaşında Reşat Hacıahmetoğlu Kimdir Nereli Hayatı

Survivor Reşat Kimdir Kaç Yaşında Reşat Hacıahmetoğlu Kimdir Nereli Hayatı Survivor 2021 Gönüllüler Reşat Kimdir Reşat Hakkında merak edilenler

Survivor Reşat Kimdir Kaç Yaşında Reşat Hacıahmetoğlu Kimdir Nereli Hayatı

Survivor Reşat Kimdir Kaç Yaşında Reşat Hacıahmetoğlu Kimdir Nereli Hayatı Survivor 2021 Gönüllüler Reşat Kimdir Reşat Hakkında merak edilenler.. Survivor 2021 Reşat Hacıahmetoğlu kimdir, kaç yaşında Survivor Reşat nereli Reşat Hacıahmetoğlu mesleği nedir? Sosyal medya fenomeni Reşat Hacıahmetoğlu kimdir, hayatı..

SULTAN REŞAT HACIAHMETOĞLU KİMDİR?

1990'da Trabzon'da dünyaya gelen Reşat öğrenimini Üniversite yıllarına kadar Trabzon Of'da geçirdi. 2014 yılında Ordu Üniversitesi mezunu Reşat Hacıahmetoğlu lise yıllarında karete ve vücut geliştirme üzerine çalıştı. 2016 yılında doğaya ve spora olan sevgisini ve karadeniz mizahını sosyal medyada paylaşmaya başladı. "Irmağa Gidiyoruk" adlı şiveli videosu ile popülerlik kazanan Reşat Hacıahmetoğlu sosyal medyada oldukça ünlüdür.

Trabzon'da yaşayan Reşat Hacıahmetoğlu Survivor 2021 kadrosuna katılmıştı. Gönüllüler takımında yarışacak olan Sultan Reşat Hacıahmetoğlu yarışmaya da iyi hazırlanmıştır. İddialı yapısı ile Survivor 2021 kadrosundaki yerini almıştırr.

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2021, 21:36

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER