Survivor Poyraz ve Batuhan İstatistikleri Belli Oldu Hangisi Daha İyi?

Survivor Poyraz ve Batuhan İstatistikleri Belli Oldu Hangisi Daha İyi? Survivor Batuhan ve Poyraz oyun istatistikleri belli oldu

Survivor Poyraz ve Batuhan İstatistikleri Belli Oldu Hangisi Daha İyi?

Survivor Poyraz ve Batuhan İstatistikleri Belli Oldu Hangisi Daha İyi? Survivor Batuhan ve Poyraz oyun istatistikleri belli oldu. TV 8 ekranların sevilen yarışma programı Survivor 2021'de Ünlülerden Batuhan ve gönüllülerden Poyraz'ın rekabeti tartışmaya neden olurken ada konseyinde de ikilinin tartışması üzerine ikilinin oyun istatistikleri mera edilmişti. İşte tartışılan konu..

Survivor'un sunucusu ve yapımcısı Acun Ilıcalı, Batuhan Karacakaya ile Yiğit Poyraz'ın istatistiklerini Instagram sayfasından paylaştı. Gönüllüler takımından Poyraz sakatlığından beri bir süredir oyun oynayamıyordu. Ünlüler takımından Batuhan ise Poyraz ile sürekli tartışma yaşamasının ardından Poyraz ile parkurda karşılaşmak istediğini söyledi. Poyraz ise performansının Batuhan'dan daha yüksek olduğunu iddia etti. Seyirciler Batuhan'ın mı yoksa Poyraz'ın mı performansının yüksek olduğunu merak ederken merak edilen istatistikler Acun Ilıcalı tarafından açıklandı.

Survivor'da ikilinin arasında gerilime neden olan istatistikler paylaşıldı. Acun Ilıcalı'nın yaptığı paylaşımda ikilinin arasında toplam 35 maç gerçekleştiği ve Yiğit Poyraz'ın 19 tanesini kazandığı başarı oranının %54 olduğu görülürken ünlülerden Batuhan Karacakaya'nın ise 16 maç kazandığı ve başarı oranının %46 olduğu görüldü.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER