Survivor Poyraz Kimdir Kaç Yaşında Survivor 2021 Yiğit Poyraz Kimdir Mesleği Ne

Survivor Poyraz Kimdir Kaç Yaşında Survivor 2021 Yiğit Poyraz Kimdir Mesleği Ne Survivor Yiğit Poyraz hayatı

Survivor Poyraz Kimdir Kaç Yaşında Survivor 2021 Yiğit Poyraz Kimdir Mesleği Ne

Survivor Poyraz Kimdir Kaç Yaşında Survivor 2021 Yiğit Poyraz Kimdir Mesleği Ne Survivor Yiğit Poyraz hayatı.. Survivor 2021 Gönüllüler kadrosu da belli oldu. Survivor 2021 iddialı yarışmacılardan olan Yiğit Poyraz kimdir Survivor Gönüllüler kadrosunda yer alan Yiğit Poyraz merak ediliyor. 94 doğumlu olan Survivor Yiğit Gönüllüler kadrosunda yer alıyor. Peki Survivor Yiğit kimdir, kaç yaşında, nereli Survvor Yiğit Poyraz mesleği

YİĞİT POYRAZ KİMDİR?

26 Aralık 1994 tarihinde dünyaya gelen Yiğit Poyraz Bodrum'da büyüdü. 2009'da Robert Koleji'n yatılı olarak kazandı. 2015'de Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümünü kazanan Yiğit Poyraz Sydney'de Exchange programı ile eğitim gördü. 8 yaşından beri basketbol okuyan Yiğit Poyraz 2 sene boyunca halaları ile beraber İtalyan ve Amerikan markalar ağırlıklı olmak üzere tekstil mümessilliği yapmaktadır.

İddialı yapısı ile dikkatleri üzerine çeken Yiğit Poyraz tanıtımındaki sözleri ile olay oldu. Yiğit Poyraz "Sıkı durun bu sene Dominikde Poyraz çok sert esecek." sözleri ile dikkat çekti.

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2021, 21:37

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER