Survivor Öykü Çelik Evleniyor Öykü Çelik'ten Flaş Hamle

Survivor Öykü Çelik Evleniyor Öykü Çelik'ten Flaş Hamle Survivor'dan elenen Öykü Çelik evlenme kararı aldı. İsmail Berhan ile Öykü Çelik evlenme kararı aldı

Survivor Öykü Çelik Evleniyor Öykü Çelik'ten Flaş Hamle

Survivor Öykü Çelik Evleniyor Öykü Çelik'ten Flaş Hamle Survivor'dan elenen Öykü Çelik evlenme kararı aldı. İsmail Berhan ile Öykü Çelik evlenme kararı aldı. Ünlü oyuncu Öykü Çelik evlenme kararı aldığını açıkladı. Survivor yarışmasından elenen Öykü Çelik hayatının en büyük sürpriziyle karşı karşıya kaldı.

Ünlü oyuncu, yarışma programı için Dominik Cumhuriyeti'ne gitmeden önce aşk yaşamaya başladığı İsmail Berhan'dan evlilik teklifi aldığı ortaya çıktı. Instagram hesabından açıklamada bulunan Öykü Çelik aldığı alyansın fotoğrafını paylaştı. "Evet" yazarak teklif aldığını açıkladı. 

Ünlü oyuncu evet dediğini de yazdıktan sonra takipçilerinden bir sürü tebrik mesajı aldı. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Öykü Çelik kısa süre önce TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor adlı yarışmadan elenmişti. Elenmesi ile hayranlarını üzen oyuncudan sevindiren haber geldi. Henüz ne zaman evlenecekleri bilinmese de çiftin kısa süre içinde nikah masasına oturması bekleniyor.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER