Survivor Kim Elendi Survivor İletişim Oyunu Kazananı

Survivor Kim Elendi Survivor İletişim Oyunu Kazananı Survivor 6 Nisan SMS Sıralaması belli oldu

Survivor Kim Elendi Survivor İletişim Oyunu Kazananı

Survivor Kim Elendi Survivor İletişim Oyunu Kazananı Survivor 6 Nisan SMS Sıralaması belli oldu. Survivor 2021 yarışmasında eleme öncesi ünlüler ve gönüllüler iletişim oyununda mücadele ettiler. Zorlu parkurda yarışan takımlardan hangi takım ödülü kazandı? Peki bu akşam adaya veda eden isim kim oldu? İşte Survivor 6 Nisan son bölümde yaşananlar.. 

Survivor'da 6 Nisan akşamı ekranlara gelen iletişim oyununda gönüllüler ve ünlüler takımı mücadelesini kazanan takım belli oldu. İletişim ödülü kazananı gönüllüler olurken akşamki ada konseyinde ilginç anlar yaşandı. İki dokunulmazlığı da üst üste kaybeden ünlüler takımında ilk eleme adayları İsmail ve Doğan olurken, ikinci kez de Sergen ile Batuhan potaya giden isimler oldu. Bununla beraber adaya veda eden isim belli oldu.

Ünlüler takımında haftanın SMS birincisi Batuhan Karacakaya oldu. Ekranalra gelen son bölümde Survivor'a veda eden isim de belli oldu. Peki Surivor 2021'ye kim veda etti? İşte Survivor 2021Ünlüler Gönüllüler'e veda eden isim...

SURVİVOR KİM ELENDİ?

Ekranalrın sevilen televizyon yarışma programı Survivor'da adaya vedaeden isim belli oldu. Survivor 2021'de 6 Nisan akşamı ekranlara gelen bölümde rakiplerinden daha az oy alarak adaya veda eden isim Doğan oldu. Doğan Survivor adasına veda etti.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER