Survivor Kim Elendi Survivor Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor Kim Elendi Survivor Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor'da eleme adayı hangi isim oldu? 17 Ocak Survivor 2021

Survivor Kim Elendi  Survivor Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor Kim Elendi  Survivor Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor'da eleme adayı hangi isim oldu? 17 Ocak Survivor 2021'de neler oldu? TV 8 ekranlarının uzun soluklu yarışma programlarından Survivor 2021 yeni sezonu ile kaldığı yerden devam ederken yarışmada bu hafta iki dokunulmazlık oyunu oyandı. İlk dokunulmazlığı kazanan gönüllüler ardından ikinci dokunulmazlığı ünlüler takımı kazandı. Peki Survivor'da eleme adayı kim oldu?

TV 8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor'da iki takımda birer eleme adayı çıkardı. Peki Survivor'da kim elendi? Ünlüler takımı konseyde eleme adayı olarak İlayda'yı yazdı. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda ise Ünlüler kazandı ve Gönüllüler takımı eleme adayı olarak Sancakay'ı yazmıştır. Survivor 2021 büyük bir heyecanla devam ederken İlayda ve Sancakay'ın ardından üçüncü ismin kim olacağı merak edildi.

Survivor'da ikinci haftada henüz kimse elenmedi. İki eleme adayı İlayda ve Snacakay yanına bir isim daha eklenecek. Bu üç isimden biri Survivor 2021'ye veda edecek.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER