Survivor Kim Elendi Survivor 26 Ocak Kim Elendi?

Survivor Kim Elendi Survivor 26 Ocak Kim Elendi? Survivor 2021 adaya veda eden isim kim oldu?

Survivor Kim Elendi Survivor 26 Ocak Kim Elendi?

Survivor Kim Elendi Survivor 26 Ocak Kim Elendi? Survivor 2021 adaya veda eden isim kim oldu? Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2021 dün akşam ekranlara gelen bölümde adaya veda eden isim belli oldu. Survivor Ünlüler Gönüllüler'de iletişim oyunu kazananı Ünlüler takımı olurken Aleyna, İlayda, Bahar ve Duygu arasından biri adaya veda etti.

Meryem sakatlığı nedeni ile diskalifiye olduğu haftada Survivor'a veda eden isim de belli oldu. Bu hafta Gönüllüler Takımında SMS birincisi Poyraz oldu. Ünlüler takımının SMS birincisi ise İsmail Balaban oldu. İsmail Balaban ve Poyraz takımında birer isim söylediler. Poyraz eleme adayı olarak Duygu'nun ismini verdi. İsmail Balaban ise Bahar'ın ismini söyledi. Böylece eleme potasına Aleyna, İlayda, Bahar ve Duygu girmiş oldu.

SMS oylamasında en az oyu alarak adaya veda eden isim Bahar oldu. Bahar elendikten sonra "Kader kısmet, açıkçası dirseğimde bir sorun var. Benim için hayırlısı buydu demekti. Güzel zaman geçirdim" dedi. İsmail ise Bahar'ın ismini verdiğinden gözyaşlarına boğuldu. Kıbrıslı Bahar elenen isim oldu.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER