Survivor İsmail Balaban Dora Tartışması: Ne Şov Yapıyorsun Hayırdır?

Survivor İsmail Balaban Dora Tartışması: Ne Şov Yapıyorsun Hayırdır? Survivor İsmail Dora kavgasına Poyraz dahil oldu

Survivor İsmail Balaban Dora Tartışması: Ne Şov Yapıyorsun Hayırdır?

Survivor İsmail Balaban Dora Tartışması: Ne Şov Yapıyorsun Hayırdır? Survivor İsmail Dora kavgasına Poyraz dahil oldu. Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler'de dün akşam ekranlara gelen bölümde gerginlik yaşandı. Survivor'da 8 Nisan Perşembe akşamı yayınlanan 65'inci bölümünde Ünlülerden İsmail Balaban ile Uğurtan Dora arasında gerginlik yaşandı. Tartışmaya Yiğit Poyraz'ın da dahil olması ile ortam karıştı.

Survivor 2021'de dün akşam ekranlara gelen bölümde Anlat Bakalım oyunu oynandı. Ünlüler takımından İsmail Balaban ile gönüllüler takımından Uğurtan Dora arasında geçen sert tartışma sonrası gerginlik yaşandı. Daha önce zenne ve soytarı kelimeleri ile araları açılan ikili bir kez daha tartıştı. Poyraz da tartışmaya dahil oldu. "İsmail Geyik yapacak yer değil anladın mı? Ne dikkat dağıtıyorsun?" sözleri üzerine Dora "Geyik yapılacak yer değil mi burası?" dedi. İsmail de "Ne şov yapıyorsun hayırdır? Sizi mi avutacağım ben burada?" demesi üzerine ortalık gerildi.

Poyraz ise "İsmail hadi oyna oyununu. Saçmalama Allah Aşkına" şeklinde yanıt vermesi üzerine İsmail de gerildi. Sözlü atışmalar devam ederken gerginlik diğer takım arkadaşlarının aralarına girmesi ile son buldu. 

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER