Survivor İsmail Balaban'dan Bomba Açıklamalar

Survivor İsmail Balaban'dan Bomba Açıklamalar Survivor İsmail mutlu eden haberi böyle açıkladı.

Survivor İsmail Balaban'dan Bomba Açıklamalar

Survivor İsmail Balaban'dan Bomba Açıklamalar Survivor İsmail mutlu eden haberi böyle açıkladı. Ünlü sporcu İsmail Balaban Survivor 2021 kadrosunda Ünlüler takımında mücadele etmeye devam ediyor. İsmail Balaban'dan gelen mutlu haber gözyaşlarına boğularak anlattı. Survivor 2021 Ünlüler takımı yarışmacısı İsmail Balaban'dan şok açıklamalar...

Survivor İsmail Balaban'ın gördüğü rüya gerçek oldu. İsmail Balaban olanlar karşısında gözyaşlarını tutamadı. 'Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler' yarışmasının favori isimlerinden biri olan İsmail Balaban, ablasından gelen mutlu haberi ve gördüğü rüyayı gözyaşlarıyla anlattı. TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2021'de 11'inci hafta heyecanı başladı. İletişim ödülü için parkura çıkan iki takım da ailelerinden gelecek e-postaları okumak için büyük bir mücadele verirken ünlüler takımı mücadeleyi kazanan takım oldu.

İsmail Balaban, iletişim ödülünde aldığı mutlu haberi anlatırken gözyaşlarına boğuldu. İsmail Balaban "Survivor'a geldikten 1-1.5 ay sonra rüya görmüştüm. Ablamın yıllardır çocuğu olmuyor. Rüyamda görüyorum, 'çocuğu olacak' müjdesi veriliyor. 'Bu belki hayra vesile olacak' dedim Sonrasında bu haberi duyunca çok duygulandım. Gördüğüm rüya gerçek oldu. Ablamın çocuğu olacağı müjdesini verdiler. İnşallah sağlıklı sıhhatli şekilde dünyaya gelir." ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2021, 15:17

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER