Survivor İletişim Ödülünü Kim Kazandı Survivor 26 Ocak Ödül Oyunu Kazanan Takım

Survivor İletişim Ödülünü Kim Kazandı Survivor 26 Ocak Ödül Oyunu Kazanan Takım Survivor 2021 iletişim ödülü kazananı hangi takım oldu?

Survivor İletişim Ödülünü Kim Kazandı Survivor 26 Ocak Ödül Oyunu Kazanan Takım

Survivor İletişim Ödülünü Kim Kazandı Survivor 26 Ocak Ödül Oyunu Kazanan Takım Survivor 2021 iletişim ödülü kazananı hangi takım oldu? Survivor 2021 hız kesmeden yayın hayatına devam ediyor. Yeni sezonda beğenilerek izlenen ünlüler ve gönüllülerde bu hafta ödül olarak iletişim oyunu vardı. Kazanan takım bir fotoğraf yükleme hakkına sahip olacak. Ünlüler ve Gönüller bu oyun için kıyasıya mücadele ederken iletişim oyununu kim kazanacak merakla bekleniyor.

Bu akşam yayınlanacak olan Eleme konseyinde ilk aday gönüllüler takımından Aleyna olmuştu. Sonraki dokunulmazlık yarışmasını gönüllüler takımı kazanmıştı ve bu sefer eleme adayı ünlülerden çıktı. Ünlüler takımından eleme adayı geçen hafta olduğu gibi bu hafta da İlayda oldu. Bu akşam yayınlanacak olan Eleme konseyinde Aleyna, İlayda veya ismi söylenilecek diğer isimden biri bu akşam adaya veda edecek.

İletişim oyununda ise TV 8 ekranlarında kıyasıya mücadele devam ediyor. Yek yeke giden mücadele çok kısa bir süre sonra tamamlanacak ve takımlardan bir tanesi iletişim oyununun hak edeni olacak. Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler ekranlarda yayın hayatına devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2021, 17:09

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER