Survivor İkincisi Barış Murat Yağcı Neredeyse Diye Şarkı Çıkardı

Survivor İkincisi Barış Murat Yağcı Neredeyse Diye Şarkı Çıkardı Survivor'ın "Neredeyse" şarkısı yorumları

Survivor İkincisi Barış Murat Yağcı Neredeyse Diye Şarkı Çıkardı

Survivor İkincisi Barış Murat Yağcı Neredeyse Diye Şarkı Çıkardı Survivor'ın "Neredeyse" şarkısı yorumları.. Survivor 2020 ikincisi olan Barış Murat Yağcı çıkardığı şarkıyla çok konuşuldu Survivor sayesinde tanınan Barış Murat Yağcı yarışmada halk tarafından olukça sevilmişti. Son günlerde müzik sektörüne de atılan Barış Muat Yağcı yaptığı şarkı ile çok konuşuldu.

Şampiyonluğu kılpayı kaçıran Barış Murat Yağcı aynı yarışmadaki takım arkadaşı Nisa Bölükbaşı ile yaşadığı ilişki ile gündem olmuştu. İkili ilk başta yalanladıkları ilişki haberi bir ifşa videosu ile ortaya çıkmıştı. Bir dönem Efes Pilsen Spor Kulübü'nde profesyonel basketbol oynamış, sakatlığı nedeniyle bu kariyerini sonlandırmak zorunda kalan oyuncu Barış Murat Yağcı Best Model of Turkey'e katılarak birinci seçilmiş ve hem modellik hem oyunculuk kariyerine başlamıştı.

Başarılı oyuncu Barış Murat Yağcı Survivor'un ardından hem kitap hem de şarkı projesi olduğunu belirmişti. Barış Murat Yağcı şarkıcılığa giriş yapmasının ardından bazı yorumlar sosyal medyada yer aldı. Bazı kullanıcılar şarkının auto tune sine takıldı. "Şarkıyı Gora'daki robot 216 söylüyor.", "Şarkıyı Siri'ye mi okuttunuz?" şeklinde yorumlar gelirken bazı kullanıcılar ise Barış Murat Yağcı'ya destek verdi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER