Survivor İkinci İsim Öykü Çelik mi Oldu Survivor Öykü Çelik Kimdir Kaç Yaşında

Kamumanset.com - Survivor İkinci İsim Öykü Çelik Oldu Survivor Öykü Çelik Kimdir Kaç Yaşında Survivor'ın ikinci yarışmacısı belli oldu mu? Survivor 2. yarışmacısı kim olacak? Öykü Çelik Survivor'a katılıyor! Acun Ilıcalı'dan 2. yarışmacı açıklaması

Survivor İkinci İsim Öykü Çelik mi Oldu Survivor Öykü Çelik Kimdir Kaç Yaşında

Kamumanset.com - Survivor İkinci İsim Öykü Çelik Oldu Survivor Öykü Çelik Kimdir Kaç Yaşında Survivor'ın ikinci yarışmacısı belli oldu mu? Survivor 2. yarışmacısı kim olacak? Öykü Çelik Survivor'a katılıyor! Acun Ilıcalı'dan 2. yarışmacı açıklaması mı geldi? Survivor 2021 yarışmacıları yavaş yavaş belli olmaya başladı. İddiaya göre oyuncu Öykü Çelik'de Survivor yarışmacılarınan biri olacak. Peki Öykü Çelik Survivor'a mı gidiyor? Öykü Çelik'den Survivor açıklaması geldi mi? İşte Survivor 2021 hakkında bomba iddia! Henüz yapımcı Acun Ilıcalı ya da oyuncu Öykü Çelik’ten resmi bir açıklama gelmese de bu iddia kısa sürede sosyal medyada en çok konuşulan olayların arasında yer aldı. Peki Öykü Çelik, Survivor yeni sezon ikinci yarışmacısı mı oldu? 

Sosyal medyada Öykü Çelik'in 2021 Survivor kadrosunda olacağı söyleniyor. Öykü Çelik'ten veya Acun Ilıcalı'dan resmi bir açıklama gelmedi. Yine de bu iddia trend olmaya yetti. Konu ile ilgili Öykü Çelik'ten bir açıklama gelmesi bekleniyor. Peki Öykü Çelik kimdir? Survivor 2021 kadrosuna yer alacağı söylenen Öykü Çelik kimdir? Öykü Çelik kaç yaşında? Öykü Çelik nereli?

ÖYKÜ ÇELİK KİMDİR?

13 Temmuz 1987'de İstanbul'da dünyaya gelen Öykü Çelik karadenizlidir. 2014'de Ahmet Murat Çakan ile evlenen Çelik'in evliliği 1 yıl sürmüştür. Daha önce Akasya Durağı, Kasaba, Gönülçelen, Bir zamanlar Osmanlı, Nuri, Benim İçin Üzülme, Ağlatan Dans, Yeşil Deniz, Poyraz Karayel, Darbe, Savaşçı, Diriliş Ertuğrul, Darbe, Şeref Sözü gibi dizilerde yer almıştır.

Ayrıca ünlü oyuncu Cin Geçidi, Mahpeyker Kösem Sultan, Kanımdaki Barut, Romantik Komedi 2, Kapan gibi filmlerde yer almıştır. 

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2020, 13:46

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER