Survivor İkinci Eleme Adayı Kim Oldu Survivor Eleme Heyecanı

Survivor İkinci Eleme Adayı Kim Oldu Survivor Eleme Heyecanı Survivor 21 Mart eleme potası

Survivor İkinci Eleme Adayı Kim Oldu Survivor Eleme Heyecanı

Survivor İkinci Eleme Adayı Kim Oldu Survivor Eleme Heyecanı Survivor 21 Mart eleme potası.. Survivor 2021 dün akşam dokunulmazlık oyunu ekranlara geldi. Dokunulmazlık oyunu ardından yaşanan ada konseyinde ikinci aday belirlendi. İlk dokunulmazlık oyununun kaybeden ünlüler takımı ikinci oyunda tüm gücünü ortaya koyarak dokunulmazlık oyununu kazanan isim haline geldi.

Dün ekranlara gelen dokunulmazlık oyununda nefes kesen bir mücadele yaşandı. Ekranların sevilen programı Survivor'da dokunulmazlık oyunu kazananı ünlüler oldu. Dokunulmazlık oyunu sonrası Survivor eleme adayı belirlendi. İlk eleme adayı olan Gonca'nın ardından gönüllüler takımında Hanzade ve Aleyna Çalışkan potaya giren isimler oldu.

Survivor 2021 son bölümde ünlüler ile gönüllüler yarışmacıları dokunulmazlık oyunu mücadelesi yaşandı. Nefes kesen mücadelede ilk oyunu kazanan gönüllüler bir kez daha dokunulmazlık almak istediler. Fakat gönüllüler dokunulmazlığı kaybetti ve aralarından isim çıkardılar. Gönüllüler takımından eleme adayı olarak ismi yazılanlar Aleyna Çalışkan, Hanzade ve Ayşe oldu. Bu üç isim arasında isimleri dörder kez yazılan Hanzade ve Aleyna Çalışkan birlikte eleme adayı oldular.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER