Survivor Eleme Adayı Kim Oldu 14 Mart 2021 Survivor Dokunulmazlık Oyunu Hangi Takım Kazandı?

Survivor Eleme Adayı Kim Oldu 14 Mart 2021 Survivor Dokunulmazlık Oyunu Hangi Takım Kazandı? TV 8 ekranlarının sevilen yarışmasında Survivor da eleme adayı kim oldu?

Survivor Eleme Adayı Kim Oldu 14 Mart 2021 Survivor Dokunulmazlık Oyunu Hangi Takım Kazandı?

Survivor Eleme Adayı Kim Oldu 14 Mart 2021 Survivor Dokunulmazlık Oyunu Hangi Takım Kazandı? TV 8 ekranlarının sevilen yarışmasında Survivor da eleme adayı kim oldu? Ekranların sevilen yarışması Survivor yarışmasında bu hafta eleme potasına kim girdi? Survivor 2021 son bölümde kıran kırana geçen dokunulmazlık oyunu sonunda mücadeleyi kazanan takım konseyde rahattı. 

14 Mart Survivor kazananı kim kazandı? Survivor Aleyna Çalışkan eleme adayı olarak seçilmişti. Bugün ekranlara gelen Survivor 2021 son bölümde oynanan ve takımlar arasındaki dokunulmazlık mücadelesi nefes kesti. Ünlüler ve gönüllülerin dokunulmazlık mücadelesinin kazananı ünlüler oldu. Gönüllüler takımı ise ada konseyinde bir isim yazmak zorunda kaldılar. 

Survivor 14 mart ekranlara gelen bölümde Ayşe'nin ismi üç kez, Poyraz'ın ismi bir kez ve Hanzade'nin ismi 5 kez yazıldı. Böylece Aleyna Çalışkan'ın ardından Hanzade'de eleme potasına girdi. Survivor yeni bölüm ise merak ediliyor.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER