Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı Survivor 11 Nisan Eleme Adayı

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı Survivor 11 Nisan Eleme Adayı kim oldu? Survivor 11 nisan günü ekranlara gelenler..

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı Survivor 11 Nisan Eleme Adayı

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı Survivor 11 Nisan Eleme Adayı kim oldu? Survivor 11 nisan günü ekranlara gelenler.. Ekranların sevilen yarışma programı Survivor'da 11 Nisan akşamı yarışmacılar yine mücadeleleri ile izleyicileri ekran başına kilitledi.  Zorlu parkurda kadın ve erkek yarışmacılardan kazananlar hem sembol sahibi oldu hem de ödül kazandı. Ardından dokunulmazlık oyunu oynandı. Peki Survivor 2021'e veda eden isim kim oldu?

SURVİVOR SEMBOL OYUNU KAZANANI

Kadınlar ve erkeklerin ayrı yarıştığı sembol oyununda kadın yarışmacılardan Aleyna Kalaycıoğlu erkeklerden de Reşat sembolü kazanan isim oldu. İki isim ödüle beraber gitmek için Aleyna Çalışkanoğlu, Poyraz, Steven, Dora'yı seçtiler. Fakat beş ödülden yasak alan Aleyna Çalışkanoğlu ve Aleyna Kalacıoğlu ödülden yararlanamadı.

SURVİVOR ELEME ADAYLARI

11 Nisan akşamı ekranlara gelen bölümde dokunulmazlık oyununun kazananları belli oldu. Ünlüler takımı dokunulmazlığın sahibi oldu. İlk eleme adayı gönüllüler takımından çıktı. Aleyna Çalışkan eleme adayı olmuştu. İkinci aday ise yine gönüllülerden Hanzade oldu.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER