Survivor'da Steven Çağrı Kavgası Survivor Ünlüler-Gönüllüler Kavgası

SuKamumanset.com - Survivor'da Steven Çağrı Kavgası Survivor Ünlüler-Gönüllüler Kavgası Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler  Tartışması geceye damga vurdu. Survivor 2021 Ünlüler - Gönüllüler ekranlarda yayınlanmaya devam ediyor. 

Survivor'da Steven Çağrı Kavgası Survivor Ünlüler-Gönüllüler Kavgası

Kamumanset.com - Survivor'da Steven Çağrı Kavgası Survivor Ünlüler-Gönüllüler Kavgası Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler  Tartışması geceye damga vurdu. Survivor 2021 Ünlüler - Gönüllüler ekranlarda yayınlanmaya devam ediyor. Yayınlanan yeni bölüm fragmanında Ünlüler ve Gönüllüler arasında tansiyon yükseldi. Acun Ilıcalı'nın Gönüllüler takımını uyarması dikkatlerden kaçmadı.

Survivor 2021 yeni bölüm fragmanında Ünlüler ve Gönüllüler dokunulmazlık yarışı için karşılaştılar. Survivor'da yayınlanan yeni bölüm fragmanda Steven ve Çağrı arasında yaşanan gerginlik fragmana damga vurdu

Gönüllüler Takımının Steven'ın sevinç gösterisi Çağrı Atakan'ı çileden çıkardı.  Çağrı Atakan, Steven'ı "Dilin içerideki duracak" diye uyardı. Steven ise "Sana mı yaptım ben?" diyerek kendini savundu. Sunucu Acun Ilıcalı ise gönüllüler takımına bir uyarıda bulundu. Mavi takımın yanında gelen Acun Ilıcalı "Ben şimdi bir şey söyleyeceğim Gönüllüler, sizin amacınız oyunu çıkmaza sokmaksa şöyle bir şey yapalım. Altınız birden bileğimiz ağrıyor deyin." ifadelerine yer verdi. Survivor bu akşam ekranlara gelecek yeni bölümde büyük bir karmaşa yaşanacak. Acun Ilıcalı'nın Gönüllüler'e uyarısı izleyicileri meraka sürükledi.

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2021, 23:43

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER