Survivor'da Şok Ayrılık Çağrı Elendi Mi Survivor Çağrı Kararını Açıkladı

Survivor Çağrı Elendi Mi Survivor Çağrı Kararını Açıkladı Survivor Çağrı elendi mi? Çağrı Atakan Survivor'a veda mı etti? Son dakika haberine göre adaya kim veda etti?

Survivor'da Şok Ayrılık Çağrı Elendi Mi Survivor Çağrı Kararını Açıkladı

Survivor Çağrı Elendi Mi Survivor Çağrı Kararını Açıkladı Survivor Çağrı elendi mi? Çağrı Atakan Survivor'a veda mı etti? Son dakika haberine göre adaya kim veda etti? Survivor'ın son dönemlerde en çok konuşulan isimlerinden biri haline gelen Çağrı kararını verdi. Son bölümde Survivor'da büyük bir sürpriz yaşandı. Acun Ilıcalı, Çağrı'nın kararı için bir hafta süre vermişti. 

SURVİVOR ADAYA KİM VEDA ETTİ?

Survivor'da toplanan acil durum konseyinde Barış'in midesindeki rahatsızlık olduğu ve bu konuda birçok doktordan görüş alındığı ortaya çıktı. Sunucu Acun Ilıcalı, "Metin Kuş açlık devam ederse, Barış'ın yaşadığı sıkıntı daha kötüleşebilir ve kalıcı hasar bırakabilir." dedi. Acun Ilıcalı "Barış Özbek için Survivor sona erdi" ifadelerine yer verdi. Öykü Serter Barış'ın ayrılığına çok üzüldüğünü söyledi. "Buradayken hep acı çekiyordu onun için daha iyi olacaksa yapacak bir şey yok." açıklamalarına yer verdi.

Survivor'da konseyde bir durum daha yaşandı. Geçirdiği öfke nöbetlerinden sonra sunucu Murat Ceylan'a olan tavrı sebebi ile Acun Ilıcalı'nın ağır bir şekilde eleştirdiği Çağrı Atakan açıklamada bulundu. Acun Ilıcalı'nın "Ben arkadaşıma yapılan bu hareketi kabul etmiyorum. Seni bu durumdan dolayı elemem ama yarışmadan çekilirsen mutlu olurum." ifadelerine yer vermişti. Çağrı Atakan'a ise yarışmadan çekilip çekilmeyeceğini açıklaması için süre verilmişti. Çağrı Atakan kararını verdi. "Siz bu cümleleri söylediğinizde tek düşündüğüm şey ailemin bunu izliyor oluşuydu. Bana iki yol sundunuz. Ya gururlu bir insan olarak buradan gideceğim. Ya da gururumu bir kenara bırakıp kalacağım. Kararımı verdim. Kusura bakmayın Acun bey. Gururumu bir kenara bırakarak annemi mutlu etmeye devam edeceğim ve kalacağım." açıklamalarına yer verdi.

Survivor Barış Özbek yarışmaya mide rahatsızlığından dolayı veda eden isim oldu. Çağrı Atakan ise Survivor'da kalmaya karar verdiğini açıkladı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER