Survivor'da Kim Elendi Elenen Kişi Gözyaşlarına Boğuldu

Survivor'da Kim Elendi Elenen Kişi Gözyaşlarına Boğuldu Survivor 2021 ünlüler takımına veda eden isim belli oldu

Survivor'da Kim Elendi Elenen Kişi Gözyaşlarına Boğuldu

Survivor'da Kim Elendi Elenen Kişi Gözyaşlarına Boğuldu Survivor 2021 ünlüler takımına veda eden isim belli oldu. Dün akşam eleme konseyi bölümüyle ekrana gelen Survivor 2021'de şok edici anlar yaşandı. Survivor 2021'de elenen isim belli oldu. Peki Survivor'da kim elendi? İşte Survivor dün akşam yaşananlar..

SURVİVOR KİM ELENDİ?

Dün akşam Survivor'da elemeye kalan Çağrı, Öykü, Aleyna, Aleyna Çalışkan ve Hanzade arasında adaya veda eden isim ünlüler takımından Öykü oldu. Ünlü oyuncu Öykü Çelik gözyaşlarına boğuldu. "Buna hazır değildim" diyen Öykü gözyaşlarına hakim olamadı. Ünlüler takımında yaşanan bu ayrılık herkesi şaşırttı.

Survivor Türkiye'de bu haftanın dokunulmazlık oyunları iki takım birer kez kazanmıştı. Survivor konseylerinde yapılan oylamalarla ilk üç aday belli olmuştu. Survivor'da ekranlara gelen son bölümde ise ünlüler ve gönüllülerde SMS birincisi olan yarışmacılar, haftanın 4. ve 5. eleme adaylarını da belirlemiş oldu. Survivor'da Gönüllüler takımında SMS oylaması birincisi Poyraz olurken ünlüler takımında da İsmail Balaban oldu. 

ÖYKÜ ÇELİK KİMDİR?

13 Temmuz 1987'de İstanbul'da dünyaya gelen Öykü Çelik karadenizlidir. 2014'de Ahmet Murat Çakan ile evlenen Çelik'in evliliği 1 yıl sürmüştür. Daha önce Akasya Durağı, Kasaba, Gönülçelen, Bir zamanlar Osmanlı, Nuri, Benim İçin Üzülme, Ağlatan Dans, Yeşil Deniz, Poyraz Karayel, Darbe, Savaşçı, Diriliş Ertuğrul, Darbe, Şeref Sözü gibi dizilerde yer almıştır.

Ayrıca ünlü oyuncu Cin Geçidi, Mahpeyker Kösem Sultan, Kanımdaki Barut, Romantik Komedi 2, Kapan gibi filmlerde yer almıştır.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER