Survivor'da Kim Diskalifiye Oldu Survivor 21 Ocak Diskalifiye Acun Ilıcalı Açıkladı

Survivor'da Kim Diskalifiye Oldu Survivor 21 Ocak Diskalifiye Acun Ilıcalı Açıkladı Survivor Şok Diskalifiye Cemal Hünal

Survivor'da Kim Diskalifiye Oldu Survivor 21 Ocak Diskalifiye Acun Ilıcalı Açıkladı

Survivor'da Kim Diskalifiye Oldu Survivor 21 Ocak Diskalifiye Acun Ilıcalı Açıkladı Survivor Şok Diskalifiye Cemal Hünal neden diskalifiye oldu? Survivor'un 21 Ocak Perşembe günü ekranlara gelen bölümünde Anlat Bakalım oyunu oynandı. Reşat ve Barış'ın kaptan seçildiği yarışmada Anlat Bakalım kazananı Gönüllüler Takımı oldu. 

Sunucu Acun Ilıcalı acil durum konseyi yaptı. Survivor'da şok diskalifiyeyi açıkladı. Sunucu Acun Ilıcalı  Ünlüler takımından bir yarışmacını diskalifiye olduğunu açıkladı. Oyuncu Cemal Hünal sağlık sorunu nedeni ile Survivor 2021'den diskalifiye oldu. Cemal Hünal haberi alınca gözyaşlarına boğuldu. 

21 Ocak Perşembe akşamı ekranlara gelen bölümde hafyanın yeni kaptanları seçildi. Barış ve Reşat takım kaptanları oldular. Takım kaptanlarının seçilmesinin ardından zorlu bir parkurda yarışan yarışmacılar yemek ödülü için yarıştılar. Dörder adet poğaça yeme hakkı kazanan takım ise 10-3 skorla Gönüllüler takımı kazandı. Gönüllüler sezonun en farklı galibiyetini kazanan takım oldu. 21 Ocak Perşembe akşamı toplanan acil durum konseyinde ise Ünlüler takımından Cemal Hünal sakatlığı nedeni ile yarışmadan diskalifiye edildi. Oyuncu Cemal Hünal gözyaşlarını tutamadı.

Acun Ilıcalı "Kötü bir haber konseyi değil bu. Konumuz yarışmacılarla alakalı. Cemal'in fiziksel olarak Survivor performansı sırasında bazı problemleri oldu. Bu problemleri 10 gündür doktorumuz inceliyor. Bunun sonunda da son üç gündür önce 'sarı alarm' dedi, sonra 'çok iyi görmüyorum' dedi. Bugün itibarıyla geldiği durum açıkçası pozitif değil. Bizim için en önemli şey sizin sağlığınız. Ben riskten korkmam ancak risk almadığım şey yarışmacılarımızın sağlığı, Cemal Hünal'ın Survivor'a devam etme şansı bulunmuyor." ifadelerine yer verdi. Cemal Hünal ise açıklamada bulundu. "Çok erken oldu. Ben arkadaşlarımı bırakmaya hiç hazır değilim. Adayı da bırakmaya hazır değilim. Burada geçirdiğim bir günü hiçbir zaman unutmayacağım. Çok iyi arkadaşlar kazandım. Çok değerli bir ekiple tanıştım. İnsanlar hakkında çok şey öğrendim. Takım ruhunun ne olduğunu tekrar hatırlattılar bana. Ne diyeceğimi bilemiyorum. Dilim tutuldu" ifadelerine yer verdi. Cemal Hünal Survivor 2021'den sağlık sorunları nedeni ile diskalifiye edildi

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER