Survivor'da Hayrettin Elenince Barış Özbek Sinirlendi: Sırtını Güçlü Kişilere Yaslayanlar Var

Survivor'da Hayrettin Elenince Barış Özbek Sinirlendi: Sırtını Güçlü Kişilere Yaslayanlar Var Survivor Barış Özbek'den dikkat çekici açıklamalar

Survivor'da Hayrettin Elenince Barış Özbek Sinirlendi: Sırtını Güçlü Kişilere Yaslayanlar Var

Survivor'da Hayrettin Elenince Barış Özbek Sinirlendi: Sırtını Güçlü Kişilere Yaslayanlar Var Survivor Barış Özbek'den dikkat çekici açıklamalar. Tv 8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor'da Hayrettin elenince Barış öfkelendi. Survivor 2021'de son olarak kırmızı takımdan Hayrettin adaya veda etmişti. Barış Özbek ise Hayrettin'in elenmesinin ardından açıklamada bulundu. Barış Özbek "Hayrettin yancı değil. Ama yancılar var. Sırtına güçlü kişilere yaslayanlar var" ifadelerine yer verdi.

Survivor 2021'de Hayrettin'in elenmesinin ardından konseyin etkileri hala devam ediyor. Barış Özbek Hayrettin'in elenmesine tepki gösterdi. Barış Özbek takımda yancıların olduğunu iddia etti. "Beraber birleşmeye gidecektik. Bizim Hayrettin'le hedefimiz buydu. Çok temiz kalpliydi ve o gitmemeliydi. Takım içinde çok önemli bir rolü vardı" ifadelerine yer verdi.

Barış Özbek ifadelerine şu şekilde devam etti. "Burası atletizm yarışması değil burası bir yaşam mücadelesi. Böyle insanlar önemlidir. O yemek yapılıyorsa odun toplanması gerekiyor ve Hayrettin o odunu topluyordu. Bazı kişiler toplamıyor. Hayrettin yancı değil. Ama yancılar var. Sırtına güçlü kişilere yaslayanlar var" açıklamalarına yer verdi. Barış Özbek'in açıklamaları dikkat çekti.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER