Survivor'da Eleme Adayı Kim Oldu 4 Nisan Dokunulmazlık Oyunu Kazananı

Survivor'da Eleme Adayı Kim Oldu 4 Nisan Dokunulmazlık Oyunu Kazananı Survivor 2021 ilk dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor'da Eleme Adayı Kim Oldu 4 Nisan Dokunulmazlık Oyunu Kazananı

Survivor'da Eleme Adayı Kim Oldu 4 Nisan Dokunulmazlık Oyunu Kazananı Survivor 2021 ilk dokunulmazlığı kim kazandı? TV 8 ekranlarının sevilen programı Survivor'da dün akşam neler yaşandı? 4 Nisan Pazar akşamı ekranlara gelen 62. son bölümünde dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler takımları yarışmacıları, haftanın 2. dokunulmazlık oyunu için mücadele ettiler. Yarışmacılar dokunulmazlığı kazanabilmek için zorlu parkurda yarıştılar. Oyunu kaybeden takım ise ada konseyinde eleme adayını belirledi. Peki Survivor'da eleme adayı kim oldu?

Sunuculuğunu Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan'ın yaptığı Survivor'da çamurlu parkur kazanan takım gönüllüler oldu. Böylece ünlülerde eleme konseyi gerçekleşti. Oynanan ilk dokunulmazlık oyununu gönüllüler takımı kazanmıştı. Oyunu kaybeden ünlüler takımında kadın ve erkek yarışmacılar arasındaki farkı korumak sebebi ile sadece erkek yarışmacıların isimleri yazılabilmişti. İsimleri eşit sayıda yazılan İsmail ve Doğan haftanın ilk eleme adayları olmuştu. İkinci dokunulmazlığı da kaybeden ünlüler takımında Çağrı Sergen ve Batuhan arasında oylama yapıldı.

Batuhan ve Sergen'in eşit sayıda oyları çıkmasının üzerine dördüncü eleme adayı oldular. Survivor'da olaylı konseyin ardından gerginlikler de yaşandı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER