Survivor'da Eleme Adayı Belli Oldu Survivor Eleme Potasına Kim Girdi?

Survivor'da Eleme Adayı Belli Oldu Survivor Eleme Potasına Kim Girdi? Survivor 20 Şubat Eleme Adayı Kim oldu?

Survivor'da Eleme Adayı Belli Oldu Survivor Eleme Potasına Kim Girdi?

Survivor'da Eleme Adayı Belli Oldu Survivor Eleme Potasına Kim Girdi? Survivor 20 Şubat Eleme Adayı Kim oldu? Survivor 2021'de dün akşam neler yaşandı. TV 8 ekranların sevilen yarışma programı Survivor 2021'de dün akşam eleme adayı belli oldu. Potaya giren isim herkeste büyük şok yarattı. Survivor'da son bölüm yine nefes kesti. Survivor'da Ünlüler takımından Batuhan rüyasını anlatırken gözyaşlarına boğuldu. Aynı zamanda Survivor'da ilk eleme adayı da belli oldu.

Dün akşam ekranlara gelen Survivor'un yeni bölümünde dikkat çekici bir konsey yaşandı. Survivor'da heyecan dorukta iken ilk eleme adayı belli oldu. Dokunulmazlığı kaybeden ünlüler bir isim çıkardılar. Survivor ünlüler en fazla oyu alarak eleme potasına giren isim Yiğit Oruçoğlu oldu.

Yiğit ise potaya girmesinin ardından şu açıklamada bulundu. "Potadayım. Buraya yeni geldim. Daha önümde çok uzun yollar var. Pes etmeyeceğim ve mücadele edeceğim. Takım arkadaşlarıma saygı duyuyorum. Herkes istediği ismi yazabilir. Benim için oy atan herkese teşekkür ediyorum." açıklamalarına yer verdi. 

Survivor'da Batuhan ise gördüğü rüya ile gözyaşlarına boğuldu. Batuhan rüyasını şöyle anlattı. "Özellikle ailemi gördüm. Eve giriyordum ses çıkarmadan. Annem kız kardeşim babam televizyon izliyor. Televizyonda Acun abi haftanın SMS birincisi Batuhan diyor. Baya seviniyorlar. Kız kardeşim ayağa kalkıyor. Ben onların arkasındayım. Onlara hiçbir şey söyleyemiyorum. Ben buradayım diyemiyorum. O mutluluklarını paylaşmayı o kadar çok isterdim ki. Rüyamdan ağlayarak uyandım. Burası o kadar garip ki, hiç bir etkileşimin yok. Bir video, bir fotoğraf. Onlardan alacağım bir cümle beni o kadar mutlu eder ki. Rüyamdan çok etkilendim. Bir daha da uyuyamadım. Onları aşırı özlemişim. Kim bilir nasıl mutlu olmuşlardır. Onları çok seviyorum. Burada kaldığım sürece bu beni daha da güçlendirecek. Ben güçlüyüm, onları gururlandırmaya devam edeceğim. 5 hafta aç kalayım böyle güçlü durmaya devam ederim" ifadelerine yer verdi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER