Survivor'da Aleyna Çalışkan ile Hanzade Arasında Tartışma

Survivor'da Aleyna Çalışkan ile Hanzade Arasında Tartışma Survivor Türkiye konseyde olay çıktı

Survivor'da Aleyna Çalışkan ile Hanzade Arasında Tartışma

Survivor'da Aleyna Çalışkan ile Hanzade Arasında Tartışma Survivor Türkiye konseyde olay çıktı. Survivor'da Aleyna Çalışkan ile Hanzade Arasında Tartışma yaşandı. Survivor Türkiye konseyde yaşananlar sonra izleyici şok oldu. Surivor dün akşam ekranlara gelen bölümde tartışma yaşandı. Survivor 2021 Ünlüler - Gönüllüler tüm hızıyla devam ederken dikkat çeken bir gelişme yaşandı. Yarışmacılar son bölümde market ve dokunulmazlık oyununda mücadele ettiler.

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler bir aday çıkarmak zorunda kaldı fakat dikkat çeken bir olay ise Aleyna Çalışkan'ın adada Hanzade'ye 3Y demesi oldu. Konseyde olan bu olay şok etkisi yarattı. Dokunulmazlık oyununu kazanan Ünlüler takımı olurken ada konseyinde Gönüllülerde gergin anlar yaşandı.

Hanzade'ye 3Y diyen Aleyna Çalışkan'a bunun nedeni Acun Ilıcalı tarafından soruldu. 3Y'nin ne anlama geldiğini bilen Aleyna ve Ayşe ise haberlerinin olduklarını ifade etti. Aleyna Çalışkan açıklamasında "Biz Hanzade ile iyi anlaşamıyorduk zaten. O zamanlardan beri Hanzade'ye benim söylediğim bir şeydi o. Kavga ettiğimiz zamanlarda Hanzade'nin yalakalık yaptığını hissediyordum. O yüzden 3Y diyordum. Aynı zamanda yalan söylediğini hissediyordum. Bir de yüzsüz olduğunu düşünüyordum. O da aynı şekilde bazı örneklerden." ifadelerinin ardından Hanzade şok oldu.

Hanzade açıklamasında "Benim problemim var artık tabii. Yalancı, yüzsüz ve yalakadan sonra benim de artık bir problemim var" dedi. Aleyna Çalışkan'ın açıklaması Ünlüler tarafını da oldukça şaşırttı." ifadelerine yer verirken gönüllüler takımı oy kullandı. En çok oyu da Hanzade'nin aldığı söylendi. Yeni bölüm fragmanında ise Aleyna Çalışkan ve Hanzade arasında tartışma yaşandığı görüldü.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER