Survivor Çağrı'ya Şok Suçlama Survivor Eleme Adayı Kim Oldu

Survivor Çağrı'ya Şok Suçlama Survivor Eleme Adayı Kim Oldu Survivor potaya giren isim kim oldu?

Survivor Çağrı'ya Şok Suçlama Survivor Eleme Adayı Kim Oldu

Survivor Çağrı'ya Şok Suçlama Survivor Eleme Adayı Kim Oldu Survivor potaya giren isim kim oldu? TV 8 ekranların uzun soluklu yarışma programı Survivor 2021'de dün akşam ada konseyinde eleme adayı belli oldu. Ekranların sevilen yarışması Survivor'da Gönüllüler takımı ve Ünlüler takımı arasında nefes kesen bir mücadele yaşandı. Haftalık erzak ödül paketi için yaşanan karşılaşmada gönüllüler takımı kazandı.

Dokunulmazlık oyununu kaybeden takım olan Ünlüler ise akşamki konseyde isim yazdılar Eleme potasına giden isim belli oldu. Peki, Survivor'da eleme adayı kim oldu? İşte, Survivor'da eleme potasına giren isim  kim oldu? İşte Survivor dün akşam yaşananlar.. Survivor ünlüler takımı dokunulmazlığı kaybeden takım oldu. Cumartesi akşamı Survivor'da en çok ismi çıkan kişi Gonca oldu. Survivor dün akşam yapılan konseyde Gonca eleme potasına girdi.

Gonca'nın takım arkadaşı olan Çağrı Atakan'a daha önce yaptığını iddia ettiği hareketle ilgili şok suçlamaları Survivor 2021'in 20 Mart tarihli 51. bölüme damga vurdu. Gonca eleme potasına giren isim oldu. Böylece Survivor'da haftanın ilk eleme adayı ünlülerden Gonca olarak belirlendi. Survivor'da pazar ve salı akşamı da adayların belli olmasının ardından eleme konseyi yaşanacak. Survivor'dan elenen isim ise 23 Mart Salı gecesi belli olacak.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER