Survivor Çağrı'dan Sert Sözler: Batuhan Her Şeyi Planlamış

Survivor Çağrı'dan Sert Sözler: Batuhan Her Şeyi Planlamış Survivor Çağrı'dan Batuhan'a Şok Suçlama

Survivor Çağrı'dan Sert Sözler: Batuhan Her Şeyi Planlamış

Survivor Çağrı'dan Sert Sözler: Batuhan Her Şeyi Planlamış Survivor Çağrı'dan Batuhan'a Şok Suçlama.. TV 8 ekranlarının sevilen programı Survivor'da gerilim bitmek bilmiyor. Adada Çağrı Atakan ve Batuhan Karacakaya'nın verdiği ve TV'de yayımlanmayan röportajlar çok dikkat çekti. Survivor 2021 Çağrı ve Batuhan gerilimi dikkatlerden kaçmadı.

Surivor'da halk oylaması sonucu SMS birincisi olan Çağrı Atakan, eleme potasına Batuhan Karacakaya'yı göndermişti. Survivor ünlüler takımından olan Batuhan, takım arkadaşının bu kararına oldukça sert bir tepki göstermişti. Survivor Çağrı, Batuhan'ın adaya gelmeden her şeyi planladığını açıkladı. Aynı zamanda İsmail Balaban'ın onun planına uymaması ile oyununun bozulduğunu da iddia edildi. Batuhan "Altı haftadır performans birincisiyim. Hedef mi ne? Sonuna kadar asılacağım. Hak etmediğim bir başarıda gözüm olmadı, olmayacak" açıklamalarına yer verdi.

Batuhan Karacakaya açıklamasında " "İnsanlar 'bu çocuk hak etti' diyecek. Ben o zaman mutlu olurum. Hak etmediğim bir şampiyonlukta gözüm olmadı. Allah'ın izniyle inşallah hak ede ede emin adımlarla ilerleyeceğim" ifadelerini kullanmıştı. Çağrı Atakan "En başından beri her şeyi programlamış, her şey planlı; nerede ne konuşacağı, ne zaman ne yapacağı, kimlerle nasıl iletişim halinde olacağı, hatta adalar birleştikten sonra bile kiminle nasıl bir ilişki götüreceğini planlamış. Ufak ufak sinyallerini vermeye başladı" ifadelerine yer verdi. İlk kez SMS Birincisi olan Çağrı Atakan ise "Geldiği zaman İsmail'le bir olmaya çalıştılar. Sonra İsmail oyunu bozunca orada bir çatlama oldu, iş bire bire döndü. Şu an gizliyor. İstediği kadar gizlesin, saklayamayacak" diyerek ortaya attığı iddia ile şaşırttı. 

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER