Survivor Birleşme Partisi Çekiliş Başvurusu Nasıl Yapılır Survivor Birleşm Partisi Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Survivor Birleşme Partisi Çekiliş Başvurusu Nasıl Yapılır Survivor Birleşm Partisi Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? Survivor Birleşme Partisi çekiliş başvuru şartları neler?

Survivor Birleşme Partisi Çekiliş Başvurusu Nasıl Yapılır Survivor Birleşm Partisi Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Survivor Birleşme Partisi Çekiliş Başvurusu Nasıl Yapılır Survivor Birleşm Partisi Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? Survivor Birleşme Partisi çekiliş başvuru şartları neler? TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor birleşme partisi için çekiliş ne zaman yapılacak? Exxen, 100 Survivor programının sevenini Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler Birleşme Partisi için Dominik'e götürüyor. Başvuru şartları konusunda araştırmalar ise devam ediyor. Peki Exxen platformu üzerinden Survivor Birleşme Partisi başvuruları nasıl yapılır? Survivor 2021 birleşme partisine gitmek için başvuru nasıl yapılır, şartlar neler, pasaport vize işlemleri nasıl? İşte Exxen Survivor başvuru çekiliş sonuçları hakkında merak edilenler...

SURVİVOR BİRLEŞME PARTİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Birçok ünlü ismin de Birleşme Partisinde yer alacağı gecede 100 Survivor Sever yarışmacılarla vakit geçirecek. Birleşme partisine katılmak, yarışmaları izlemek ve Dominik'e gitmek isteyen Survivor severler için çekiliş yapılacak. Başvuru koşullarında Exxen üyeliği şartı aranıyor. 100 Survivor Severi Dominik’e götürecek özel uçak 24 Mart’ta kalkacak. Aynı zamanda sadece pasaportun yer aldığı söylendi. 

Kampanya tarihinden itibaren exxene üye olup kampanya katılım formuna gereken bilgileri girip katılım sağlayabilecekler. Çekiliş ise 15 Mart 2021'de gerçekleşecek.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER